• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Normalny facet nie ujawnia szczegółow dotyczących intymnych sytuacji z kobietą. Chyba, że jest to giełda chłopców chwalących sie swoją"sprawnością seksualną".
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Pełna zgoda, Magda potrzebuje faceta który da jej nie lada rozkosz. A Ty jako nasz nowy pracownik musisz liczyć się z tym,że będzie to teraz należeć do twoich obowiązków :(
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Rozkosza Magdy jest to, że możę z oddaniem odsłonić swoje ciało, ale większą, że znalazlakogoś z kim może porozmawiać bez żadnych hamulców. Jak mi powiedziała jest to dla niej również składnikiem seksu:devilish:;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Rozkosza Magdy jest to, że możę z oddaniem odsłonić swoje ciało, ale większą, że znalazlakogoś z kim może porozmawiać bez żadnych hamulców. Jak mi powiedziała jest to dla niej również składnikiem seksu:devilish:;)
Czyli Magda czerpie satysfakcję, gdy wszystkie męskie członki sterczą na jej widok? Haha wiedziałem :( Jednak ty Nas wszystkich przewyższasz ceni U Ciebie nie tylko fizyczność.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Latają za nią nie po to żeby pogadać i nie wiedzą, że bez tego nie por(censored):LOL:
Czyli Ty, jako jedyny znalazłeś klucz do jej umysłu? No jestem pod wrażeniem :( Przez głowę do (tu wpisz odpowiednie słowo :))

Magda ma tak silną osobowość,że byle komplemenciarzy potrafi wdeptać w ziemię.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Czyli Ty, jako jedyny znalazłeś klucz do jej umysłu? No jestem pod wrażeniem :( Przez głowę do (tu wpisz odpowiednie słowo :))

Magda ma tak silną osobowość,że byle komplemenciarzy potrafi wdeptać w ziemię.
Miałem sczęście, jest jedną z nielicznych tego typu dziewczyn, u których sama pała nic nie zdziała;):LOL:
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Miałem sczęście, jest jedną z nielicznych tego typu dziewczyn, u których sama pała nic nie zdziała;):LOL:
Ależ Ci zazdroszczę :) Udało Ci się osiągnąć to o czym większość może pomarzyć :(. Oddałbym góry złota żeby chociaż przeżyć 1% co tobie jest dane.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
No to mój poziom zazdrości osiągnął stan graniczny. 6 lat klęczenia zdało się na nic :( Przyszedłeś jak po swoje,wziąłeś i masz :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Do łóżka z Magdą :( też bym chciał...

PS. Czyli,mam rozumieć do jutra :( ?
Czekam na posta do 22.00 jeżeli sie nie odezwie to raczej nie. Muszę juz mieć jej aprobatę na dalszy ciąg, bo zaczyna to przypominać priv. na otwartym forum. Przypominam, żę z facetami staram sie nie pisać:)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Czekam na posta do 22.00 jeżeli sie nie odezwie to raczej nie. Muszę juz mieć jej aprobatę na dalszy ciąg, bo zaczyna to przypominać priv. na otwartym forum. Przypominam, żę z facetami staram sie nie pisać:)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... ale Magda na pewno się zgodzi. Ta cudowna kobieta uwielbia być w centrum uwagi :(
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... ale Magda na pewno się zgodzi. Ta cudowna kobieta uwielbia być w centrum uwagi :(
W stosunkach z kobietami, szczególnie szefowymi (aby być w temacie) nigdy nie używam pojęcia " na pewno";) Powiedziałbym, przerabiając powiedzenie - Laska Pani na pstrym koniu jedzie 🤭😅
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
W stosunkach z kobietami, szczególnie szefowymi (aby być w temacie) nigdy nie używam pojęcia " na pewno";) Powiedziałbym, przerabiając powiedzenie - Laska Pani na pstrym koniu jedzie 🤭😅
Wszyscy jesteśmy zdani na jej mniej lub bardziej przychylne gesty i słowa. Nawet w przypadku takiej szefowej :(
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry