• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
col-greg. też chętnie wziąłbym udział w takim szkoleniu, ale rozumiem że to dla wybranych pracowników. Szkolenie na pewno będzie dogłębne :cool:
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Tego akurat nie wiem ale myślę,że największym atutem jej faceta(nie męża) są $$$ :cool: Skoro nawet nie przeszkadzają jej jego częste wyjazdy.
Krążą plotki, że status jej faceta uzyskuje pracownik, którego sobie upodobała. Jego radość jest zazwyczaj krótka. Gdy się jej znudzi zleca kastrację, a on spełnia rolę,,hm...domowego. Seks zadowalający ma z kolejnym pracownikiem. Awięc wyjazdy partnera jej nie bolą, nie liczy się znim w ogóle. Ale zakrórko pracujemy aby to potwierdzić. I raczej nikt jej nie będzie pytał o te rzeczy
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Krążą plotki, że status jej faceta uzyskuje pracownik, którego sobie upodobała. Jego radość jest zazwyczaj krótka. Gdy się jej znudzi zleca kastrację, a on spełnia rolę,,hm...domowego. Seks zadowalający ma z kolejnym pracownikiem. Awięc wyjazdy partnera jej nie bolą, nie liczy się znim w ogóle. Ale zakrórko pracujemy aby to potwierdzić. I raczej nikt jej nie będzie pytał o te rzeczy
To wszystko prawda to co piszesz, zawsze wybiera Sobie pupila. Znika z Nim potem z biura. Nikt nie wie gdzie. Rekrutacji na takiego pracownika dokonuje już podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry