• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Czyli znajomość z Magdą posuwa się ;)?
Na razie Magda jest no hm....posuwana. Ale Paula chyba nie jest z tego zadowolona. żabrała mnie na wystawe klatek dla ptaków. żasugerowała przymiarkę, wybrała nieco przyciasną (auu) usmiecnęła się znacząco imruknęła pod nosem ; pomyślę nad tym - ciary mnie przeszły:(:oops:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Na razie Magda jest no hm....posuwana. Ale Paula chyba nie jest z tego zadowolona. żabrała mnie na wystawe klatek dla ptaków. żasugerowała przymiarkę, wybrała nieco przyciasną (auu) usmiecnęła się znacząco imruknęła pod nosem ; pomyślę nad tym - ciary mnie przeszły:(:oops:
Daj Sobie spokój z tą Paulą...przecież to Magda ma najfantastyczniejsze ciało...😄
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Daj Sobie spokój z tą Paulą...przecież to Magda ma najfantastyczniejsze ciało...😄
Te co maja fantastyczne ciała, nie maja uczuć bo ich nie potzrebują do potwierdzenia swojej atrakcyjnośći. A Paula ma wrażenie, że ma za mały biust i dlatego mnie kocha, bo jest wdzięczna, że mnie to nie przeszkadza;):D
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Te co maja fantastyczne ciała, nie maja uczuć bo ich nie potzrebują do potwierdzenia swojej atrakcyjnośći. A Paula ma wrażenie, że ma za mały biust i dlatego mnie kocha, bo jest wdzięczna, że mnie to nie przeszkadza;):D
Faktycznie...coś może być na rzeczy...czasem Magda sprawia wrażenie jakby serca nie miała...na szczęście rekompensuje to w inny sposób...😁
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
A Szefowa powinna w swoim kalendarzyku wprowadzić dzień,w którym cała uwaga pracowników skupia się na jej cudnych nóżkach...:)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Każdy samiec tylko na to czeka...wystarczy,że Magda tylko kiwnie paluszkiem,a już jest jej...ja przynajmniej tak mam...;)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Może Magda prowadzi rekrutację nieznanymi nam ścieżkami 😄?
Hm.....pewnie, wystarczy, że dupę pokaże a cała sfora zalizana i zaśliniona. To jest metoda i to działa. nie trzeba rekrutacji. Będą szli za jej zapachem i po oddliczeniu 16-tu zamknie sie wejście do firmy i po rekrutacji. Sami sie zrekrutują.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Hm.....pewnie, wystarczy, że dupę pokaże a cała sfora zalizana i zaśliniona. To jest metoda i to działa. nie trzeba rekrutacji. Będą szli za jej zapachem i po oddliczeniu 16-tu zamknie sie wejście do firmy i po rekrutacji. Sami sie zrekrutują.
Wtedy rekrutacja naprawdę się rozpocznie,na pewno będzie słychać :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Wtedy rekrutacja naprawdę się rozpocznie,na pewno będzie słychać :)
Pewnie, że będzie słychać. Nowa metoda pomiaru penisa jest dośc bolesna. Jajka w obrożę przymocowana do stolika, napletek na końcu uchwycony cęgami i naciąga sie do pierwszego krzyku, łapie wymiar i nastepny do stolika. Poniżej 18 cm do "zerowania" i do obsługi monitoringu lub na łaziebnego w szatni u dziewczyn.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Pewnie, że będzie słychać. Nowa metoda pomiaru penisa jest dośc bolesna. Jajka w obrożę przymocowana do stolika, napletek na końcu uchwycony cęgami i naciąga sie do pierwszego krzyku, łapie wymiar i nastepny do stolika. Poniżej 18 cm do "zerowania" i do obsługi monitoringu lub na łaziebnego w szatni u dziewczyn.
I dobrze...bo w firmie nie ma miejsca dla mięczaków...tylko dla właścicieli dużych,żylastych,twardych organów...;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry