• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Oczywiście nie ograniczam się tylko do masażu dłońmi...ale również językiem...zanurzam się między pośladkami Szefowej...spijam z jej wnętrza wszystkie soczki...nic się nie zmarnuje...no i te opalone uda... ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Łapie Mnie za trzon penisa i powoli rusza po Nim rączką...nie spuszcza ze Mnie wzroku...patrzy z wyższością i satysfakcją...obserwuje tortury jakie Mi zadaje... :(
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
No i...w końcu...stało się...Magda pozwoliła Mi dojść...było "tego" dużo...jak to zwykle w Jej towarzystwie...;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Cała jej śliczna dłoń w mojej spermie...;)...dobrze,że prysznic jeszcze włączony był...udało się zmyć "dowody zbrodni"...bo nie wiem,czy regulamin pozwala na obecność spermy pracownika na rączce Szefowej,nawet tak seksownej... :unsure:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jak dotarłem do firmy...i zobaczyłem Ją...w spódnicy czarnej do kostek...wszystko się zgadzało...jak nie Ona...😄
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jak tak założyła nogę na nogę...odsłoniła całą opaloną nóżkę...od kosteczki aż po udo... :)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
I,wówczas,zamiast skupić się na drodze,w mojej głowie narodziło się pytanie: Szefowa ma majteczki czy ich nie ma ;)?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry