• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Tamtego dnia miałem na Sobie,krótkie jeansowe spodnie...z widocznym już wybrzuszeniem :D
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jak Magda była dzisiaj ubrana? Czarna bluzeczka na cienkich ramiączkach,trzymająca w ryzach jej dorodny biust i kremowa/cielista spódnica ze sporym wcięciem z przodu odsłaniające je nóżki aż do...😁😁😁
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
W takim outficie Nasza bogini przywitała swoich pracowników po tej krótkiej przerwie...Mam super seks-Szefową 😅
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jak jej to powiedziałem to złapała Mnie za T-Shirt i przyciągnęła do Swojej twarzy...a moją dłoń wsunęła między swoje uda...ależ była wilgotna...ewidentnie stęskniła się... :cool:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
I powiedziała Mi:"Do mojego gabinetu!Już!Teraz!Zaraz!" Co miałem zrobić? TAKIEJ Szefowej się nie odmawia... :cool:
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
I powiedziała Mi:"Do mojego gabinetu!Już!Teraz!Zaraz!" Co miałem zrobić? TAKIEJ Szefowej się nie odmawia... :cool:
Hm...z jednej strony wkurwiające, ale zdrugiej chciałbym mięc szefową. którawciąga do gabinetu nie po tro żeby opierdolic, a raczej się ze mna, no wiesz co
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Hm...z jednej strony wkurwiające, ale zdrugiej chciałbym mięc szefową. którawciąga do gabinetu nie po tro żeby opierdolic, a raczej się ze mna, no wiesz co
Co poradzisz? Sam widziałeś,jak przy każdej nadarzającej się okazji,zaciąga Mnie do swojego gabinetu... a potem musi poprawiać spódnicę...a Ja szybko zapinać rozporek... :cool:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry