• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubię jak facet/ laska pluje mi w twarz podczas sexi

Bjslover

Erotoman
Hmmm to jest podniecajace. Szczegolnie jak czlowiek jest mega podniecony. To przekraczanie granic jest bardzo podniecajace.
 

Bjslover

Erotoman
223_1000.gif
Kristina%20Spit%20in%20Face.gif
1E5E1D4.gif
NTPS0asua5awuq3l.gif
tumblr_mgozftkj4a1r87gdto1_500.gif
spit_in_my_mou-2405.gif
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Sorry, ale takie plucie jest dla mnie totalnie aseksualne, wrecz odpychajace:rolleyes:

Napluc na penisa podczas orala to ok, musi byc mokro zeby było przyjemnie dla obu stron. Ale to co wyzej to nie moja bajka, prawdopodobnie sprzedałabym liscia jakby mi ktos tak napluł w twarz bez ostrzezenia:rolleyes:
 

Feio

Cichy Podglądacz
Mnie to podnieca ale kiedy partnerka to robi. Kiedyś podczas ostrzejszego seksu napluła mi na twarz i do buzi na moją prośbę i bardzo mi się podobało. Do tego jakieś inne praktyki jak ostrzejsze chwytanie za ciało itp. Potrafi być bosko.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
lubię plucie na twarz i całować się z dużą ilością śliny, niestety moja żona nielubi ani jak ja na nią pluję ani nie lubi pluć na mnie
 
Kobieta

OnaOn

Cichy Podglądacz
To jest odrażające, odpychające, wulgarne, poniżające oraz 0 szacunku do drugiej żywej osoby. Fu! Nie! 😣
Tutaj chyba o to chodzi,że gdy już parka decyduje się, by kobieta dominowała, to żeby również poniżyła mężczyznę. To nie ma nic wspólnego z podniecajacym elementem zabaw łóżkowych lecz z zaangażowaniem, z jakim z męskiej szmaty robi się bezwartościowe ścierwo. W końcu tak oboje chcieli się zabawić więc jest ok. Oczywiście każdy ma własne odczucia i upodobania. Z drugiej strony, może to być przyjemnym doświadczeniem i prawdziwe intymnym doznaniem sponiewieranie partnera lub partnerki co jakiś czas. To też zbliża, bliskość i oddanie drugiej osobie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Nie lubię jak facet za mnie płaci Poza tematem 20
C Lubię jak ona patrzy Fantazje erotyczne 7
L Lubię jak pani się nadziewa. Seks 7
P Lubię seniorów Seks 3
P Lubię się dzielić Opowiadania erotyczne 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry