• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Mężczyzna

CoMiZrobiszJakGoZlapiesz

Cichy Podglądacz
Ostatnio byłam u przyjaciółki, wypiłyśmy troche wino, zrobiło się późno i zaproponowała bym przenocowała u niej. Znalazła mi jakąs koszulkę nocną i poszła spać. Ja chciałam się jeszcze wykąpać. Poszłam do łazienki i zaczęłam się rozbierać. Okno wychodzi na maly taras, a po jego drugiej stronie są okna od sypialni. Gdy sie rozbierałam zauważyłam, że ze swojej sypialni obserwuje mnie syn kolezanki. W pierwszej chwili sie speszyłam, ale zaraz postanowilam sie zabawic. Ściagałm ciuchy powoli, wyginałam sie na wszystkie strony i to było zajebiscie podniecające.
Hej, fajna historia, ja lubię jak ktoś patrzy jak się zabawiamy z kobietą, mega mnie to kręci, mniam ;) Ale patrzeć też lubię na nagie kobiety ;)
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Uwielbiam się opalać w ogrodzie nago kiedy wszyscy sąsiedzi patrzą...
Uwielbiałem popatrzeć sobie na dwie sąsiadki i moją siostrę jak się opalały w ogrodzie, widok trzech lasek w samych majtkach pobudzał moją wyobraźnię. A kiedy siostra mówiła mi że idzie sama się opalać to odrazu robiłem się twardy. Szedłem zaraz po niej, jak była sama to miałem miejsce może dwa metry od niej. Wiedziała że ją podglądam, rozbierała się tak jakby robiła striptiz, smarowała się balsamem tak że miałem ochotę wyjść z krzaków a jak bawiła się cipką to aż krzaki się trzęsły. Lubiła kiedy ją podgladywałem, w domu też ją podgladywałem kiedy tylko miałem okazję
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Ja lubię chodzić nago przed moją kobietą i tylko przed nią bo biem że jej to nie przeszkadza, kiedy ja jestem nago twoja też rozbieram,jara mnie jak patrzy na kutasa a ja go trzepie, kiedy stoimy na przeciw siebie rozmawiamy palimy fajkę a ona bierze go w rękę i zaczyna trzepać, kiedyś tak spędziliśmy cało noc,cudowna jest
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Ja z kolei raz na jakiś czas uwielbiam polecieć sobie sam ze sobą w anal (tak jak dzisiaj), i staram się bić wtedy coraz to kolejne rekordy, jak najgłębiej, jak najszerzej, i uwielbiam to pokazywać, chwalić się jakie to zabawki mam, i co nimi potrafię zrobić
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Po domu regularnie chodzę nago, o ile jest ciepło. Co do pokazywania się - lubię, ale nie jestem z tym nachalny. Byłem kilka razy na plaży nudystów, na siłowni również zazwyczaj zostawiam małe "okienko" biorąc prysznic, ponadto zrzucam ręcznik przy szafce i przez chwilę można mnie obadać ;) Kiedyś jak grałem w piłkę albo jeździłem na obozy harcerskie to też zdarzało się przebywać nago pod prysznicami w większym towarzystwie. Natomiast nie wyobrażam sobie latania nago gdzieś po lasach itd.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry