• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ktoś posiada piercing intymny? Co o nich sądzicie?

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Miałem okazję być w łóżku z kobietą z przebitymi sutkami. Było to ...dziwne. Nawet nie chodzi o to że nie było mi przyjemnie,ale nie chciałem jej zrobić krzywdy.
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Miałem okazję być w łóżku z kobietą z przebitymi sutkami. Było to ...dziwne. Nawet nie chodzi o to że nie było mi przyjemnie,ale nie chciałem jej zrobić krzywdy.
Odczucia będą dziwne dla kogoś kto pierwszy raz ma takie doświadczenie z piercingiem intymnym bo jak dla mnie to jedynie silniejsze pobudzenie taki kolczyk w sutku i między nóżkami 😁 a krzywdy żądnej jej nie zrobisz bez obaw przecież sex to pieszczoty a nie ciągnięcie za kolczyk jak byka z kolczykiem w nosie 🤣
 
Mężczyzna

seba03

Cichy Podglądacz
No ja posiadam i wstawiłem teraz pewnie czeka mnie lincz że strony forumowiczów 🤔
c77593d2fca5f802ed514481810d4948_big.jpg

No to mega twoje zdjecie :)
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
I mnie się bardzo podoba ALBERT i bardzo poważnie się zastanawiam nad przekłuciem go . Może nie w takim rozmiarze , ale jako pełne kółko Tak ! Ciekawi mnie tylko jak długo się goi i jaki rozmiar na początek ?! Ktoś coś podpowie ?
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
I mnie się bardzo podoba ALBERT i bardzo poważnie się zastanawiam nad przekłuciem go . Może nie w takim rozmiarze , ale jako pełne kółko Tak ! Ciekawi mnie tylko jak długo się goi i jaki rozmiar na początek ?! Ktoś coś podpowie ?
Przekłucie u każdego inaczej się goi, każdy ma inne ciałko ale te 4-6 miesięcy trzeba liczyć 🥴 sex po dwóch miesiącach da radę uprawiać ale będziesz czuć że nie jest wygojony a co do grubości igły to 1,6 lub 2 mm. grubości 😁 no i zmiana na większy po wygojeniu.PA się ładnie i szybko goi pomaga w tym też mocz który naturalne że się oddaje 🤣 Trochę odwagi i już jest 💪
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Pytanie dla wszystkich posiadaczy piercingu intymnego, powiedzcie czy was peszy gdy wasz kolczyk prześwituje przez mokry strój kąpielowy na plaży czy basenie
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry