• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ktoś posiada piercing intymny? Co o nich sądzicie?

A

Anika

Guest
No co jest? Nikt się nie chce przyznać? Monia, a Ty masz? :)

Podoba mi się taka biżuteria, ale chyba zapłakałabym się na śmierć, jakby mi ktoś wkuwał coś w cipkę. Brrrr...

Kto się interesuje tym tematem, jest już ogólny o kolczykach, w tym intymnych: http://sexforum.pl/2528-kolczyki-za-i-przeciw-moze-9.html, można podyskutować, wymienić się opiniami.
 

MarcusDark

Cichy Podglądacz
No nie wyobrażam sobie żeby mi ktoś przekuwał penisa, nawet napletek. brrrr
Zresztą nie specjalnie kręcą mnie kolczyki w cipce, a już w ogóle w łechtaczce. Na samą myśl, mimo że jestem facetem, mnie boli.
 

Eroticking

Nowicjusz
Nie posiadam i też nie uważam aby t obyło potrzebne, zdecydowanie bardziej przeszkadza niż pomaga na co dzień, kompletnie mnie to nie podnieca i nie pociąga.
 

zajawkowiczz

Cichy Podglądacz
No co jest? Nikt się nie chce przyznać? Monia, a Ty masz? :)

Podoba mi się taka biżuteria, ale chyba zapłakałabym się na śmierć, jakby mi ktoś wkuwał coś w cipkę. Brrrr...

Kto się interesuje tym tematem, jest już ogólny o kolczykach, w tym intymnych: http://sexforum.pl/2528-kolczyki-za-i-przeciw-moze-9.html, można podyskutować, wymienić się opiniami.

Wydaje mi sie, ze kolczyk przy lechtaczce jest nakuwany w taki sposob, ze podczas samego nakuwania niewiele bolu sprawia. Zapewne gorzej przy gojeniu i przyzwyczajaniu do noszenia go.
 
No i od paru dni mam kolejne, penis bardzo boli zwłaszcza przy podnieceniu: Miedzy moim ostatnim kolczykowaniem, a frenum które mam od lat, zrobiłem sobie sam 4 kółka na napletku, ale to żaden piercing, nic nie bolało, chodziło by zaskoczyć żonę.

Mój piercing intymny:

1 frenum
2 foreskin x 4
3 prince albert
4 ampallang
5 apadravya
6 dydoe 2 sztuki

Mam aktualnie 10 sztuk w penisie.

Żona ma 17 w najczulszym miejscu, więc i tak daleka droga, oczywiście jeszcze nie raz będziemy kolczykowali swoje intymne miejsca.

Bardzo mnie to boli póki co, bo to bardzo zaawansowany piercing, oczywiście piercerka robiła mi to bez znieczulenia.

Jasne, gdy to się zagoi nie będę chodził z tym żelastwem na co dzień, tak jak żona nie chodzi ze wszystkimi - chodzi o to by mieć dziurki i móc się uzbroić gdy okazja.

Kochamy piercing!
 
Kobieta

julka27x

Cichy Podglądacz
Facet namawia mnie na piercing łechtaczki.Boję sie bólu i powikłań.Znajoma ma przekłutą wargę sromową i chwali sobie to.Co innego ucho, warga czy nawet sutek.Waham się.
Ktoś coś?....
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Czy ktos posiada kolczyk w ptaszku lub cipce?
Oo ciekawi mnie gdy mają mężczyźni, bo dla mnie się to wydaje bolesne 🙈. Ale dość ciekawie wygląda.

Np. Takie są:


https://www.bodyjewelleryshop.com/b...on/location_types/genital_male_reverse_pa.cfm







 
Mężczyzna

brutus223

Cichy Podglądacz
piercing w różnych miejscach ciała może być ciekawym urozmaiceniem seksualnym ale na pewno bolesnym, samo posiadanietakiego dodatku na pewno ciekawie wygląda.
 
Mężczyzna

Zraniony645

Cichy Podglądacz
Mnie bardzo interesuje właśnie Princes Albert ale się boje bulu przy przekuwaniu i gojeniu i też u mnie w mieście wstydzę to zrobić. Co do pań to uważam że mega sexi jak ma kolczyk w miejscu intymnym.
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Ja posiadam Prince Albert od około piętnastu lat i od dwóch lat 00g a to już jest duży rozmiar i powiem w sexie jedna i druga strona go czuje w sęsie pozytywnym
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
No ja posiadam i wstawiłem teraz pewnie czeka mnie lincz że strony forumowiczów 🤔
c77593d2fca5f802ed514481810d4948_big.jpg
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Włącza mi sie tryb "fantasy". Kobieta ujmuje ten kolczyk i........ciągnie mnie za sobą.........gdzieś:devilish::LOL:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry