• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Która pozycja najlepsza do minetki?

Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Wszystkie cztery ale osobiście najbardziej lubie (i najczęściej używam 2 i 3), 4 niewygodna, 1 bardzo uniwersalna, mineta, palcowka, rypanko, masaż warg i cipci, po czym zmiana do rimmingu czy korka w tylek, albo zabawki w małą a kutas w anusa. Wiele możliwości. W 2ce brak mi siarczystych klapsów a w 3ce mocnego chwytu za pośladki. No to by było na tyle z moich potrzeb i wymagań.
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Wszystkie cztery ale osobiście najbardziej lubie (i najczęściej używam 2 i 3), 4 niewygodna, 1 bardzo uniwersalna, mineta, palcowka, rypanko, masaż warg i cipci, po czym zmiana do rimmingu czy korka w tylek, albo zabawki w małą a kutas w anusa. Wiele możliwości. W 2ce brak mi siarczystych klapsów a w 3ce mocnego chwytu za pośladki. No to by było na tyle z moich potrzeb i wymagań.
Moge wszystkie oblecieć i jeszcze dodać kilka innych
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Wszystkie cztery ale osobiście najbardziej lubie (i najczęściej używam 2 i 3), 4 niewygodna, 1 bardzo uniwersalna, mineta, palcowka, rypanko, masaż warg i cipci, po czym zmiana do rimmingu czy korka w tylek, albo zabawki w małą a kutas w anusa. Wiele możliwości. W 2ce brak mi siarczystych klapsów a w 3ce mocnego chwytu za pośladki. No to by było na tyle z moich potrzeb i wymagań.
Mmm ... Rozmarzyłem się 🥰
 
Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
Ja preferuję 1 i 4. Mam wtedy największą kontrolę nad sytuacją, a przynajmniej tak mi się wydaje :sneaky:
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry