• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto widział waszą żonę lub dziewczyne nago

Kobieta

AGASE

Seks Praktykant
U nas troszke fotografi ifilmuw dużo zdjęć przypadkowych kture najlepiej wychodza pierwsz fotografia nalepsza zachaczylam busa przy zmianie pasa problem był ze dzien przed trodszke wypilam nie bylam pijana ale żeby nie wzywali .....
Zgodzilam sie byl to muj pierwszy raz busem jechalo z osmiu chlopakuw jechali na jakies zawody wskoczylam do nich do busa tam mnie szybko rozebrali a mąż robil fotki widzialam w oczch męża podniecenie jak tylu mnie brało a on filmofal robil fotki byly też ekstremalne zabawy.
 
Mężczyzna

RRrysiek

Cichy Podglądacz
U nas troszke fotografi ifilmuw dużo zdjęć przypadkowych kture najlepiej wychodza pierwsz fotografia nalepsza zachaczylam busa przy zmianie pasa problem był ze dzien przed trodszke wypilam nie bylam pijana ale żeby nie wzywali .....
Zgodzilam sie byl to muj pierwszy raz busem jechalo z osmiu chlopakuw jechali na jakies zawody wskoczylam do nich do busa tam mnie szybko rozebrali a mąż robil fotki widzialam w oczch męża podniecenie jak tylu mnie brało a on filmofal robil fotki byly też ekstremalne zabawy.
Hej pokażesz te filmiki
 
Mężczyzna

WhiteShadow

Cichy Podglądacz
To i ja się wypowiem… ^^ Moja Patrycję widziało sporo osób jak tak sobie pomyślałem trochę nad tym, wcale mi to nie przeszkadza… co by nie było wątpliwości. Wymienię kilka sytuacji, wiec… Na jednej domówce dziewczyny grały w typowa pijacka gierkę, oczywiście polegała ona na rozbieraniu- Patka została w stringach, skarpetach i trampkach, sauna- całkiem naga siedziała w towarzystwie obcych ludzi(obu płci), wypita na wakacjach wracała do hotelu plażą kręcąc stanikiem w dłoni… to tak pierwsze które mi do głowy wpadły ;) Pozdrawiam serdecznie!
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry