• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto widział waszą żonę lub dziewczyne nago

Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
To drugie, często chodzę bez majtek. Ostatnio na przykład byłam z koleżanką na zakupach no i nie miałam majtek. Przymierzałam sukienkę a ta idiotka odsłoniła zasłonę. Dwóch chłopców wtedy mnie ujrzało
 
Mężczyzna

VoyeurONu

Cichy Podglądacz
To drugie, często chodzę bez majtek. Ostatnio na przykład byłam z koleżanką na zakupach no i nie miałam majtek. Przymierzałam sukienkę a ta idiotka odsłoniła zasłonę. Dwóch chłopców wtedy mnie ujrzało
Sytuacja, która raczej nie zepsuła Ci dnia. Z tego co widzę na Twoim profilu, musiało Ci się podobać ;]
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
A On Ci mowi nalezalo mi sie ale dla takich widokow to i nawet mozna dac sie zabic :D kurde bylo ich 2 jeden by dostal a 2 dalej by mietosil ta golizne :D no ale fakt to bylo w sklepie
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
Miałem podobna sytuacje bylem w goscinie i opiekunka do dziecka weszla mi do lazienki i tez sie speszylem na swoja obrone mam tylko tyle ze mialem 17 lat to byl taki podskok jak dziewica i zaslonilem sie recznikiem zreszta ona tez sie wycofala szybciutko ot i co a pozniej zdarzalo mi sobie wyobrazac ta sytuacje w zupelnie innych scenariuszach jednak to tylko imaginacje
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
W sumie nie zliczę takich przypadków ani osób które widziały, jak się bywa na plażach, normalnych saunach to czym tu sie ekscytowac, normalna sprawa,

A w opowieści o seksie w przebieralniach sklepwych krótko mówiąc nie wierzę, w prawie każdym sklepie ochrona, pracowniczki na okraglo cos donoszace, niedomykające się drzwiczki, zasłonki, mega sporadycznie da się coś podejrzeć, więc wiwat wyobraznia, ale fantazje warto mieć.
 
Mężczyzna

VoyeurONu

Cichy Podglądacz
To było dzień przed wylotem na wakacje i zamówiłam kilka rzeczy przez internet na wyjazd. Musiałam odebrać a że zadzwonil w takim a nie innym momencie to trudno się mówi
Przecież kurier nie zając, nie ucieknie! Nie było chwili, żeby coś na siebie zarzucić :p?
Chciaaaałaś żeby Cię tak zobaczył.... ;]
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Przecież kurier nie zając, nie ucieknie! Nie było chwili, żeby coś na siebie zarzucić :p?
Chciaaaałaś żeby Cię tak zobaczył.... ;]
Ja go znam już, jak mu nie otworzę to zastawi awizo. Wtedy myślałem że moje sandałki dojechały, nawet przez chwilę się nie zastanawiałem że jestem nago. Niby miałam na sobie gorsecik i pończoszki ale tocznie wiele zmienia
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry