• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto był odważny , rozbierał się na domowych imprezach i w jakich okolicznościach

Mężczyzna

andreo

Cichy Podglądacz
Ja nie miałem takich przygód więc nie opowiem nic od siebie i nie będę zmyślał bo jestem uczciwy a takie opowieści bywają bardzo ciekawe. Nie pisać głupich komentarzy tylko prawdziwe historie .Odpowiedzi w dwóch słowach tez nie ma sensu pisać .Opisy orgii też są nie ciekawe ale jakieś zabawy erotyczno -rozbierane to co innego
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
To trzeba być odważnym żeby rozbierać się na imprezach? Chyba muszę zacząć sobie dopisywać odwagę do cv bo nie pamiętam zbyt wielu imprez na których się nie rozebrałem. Tak w sumie to w ogóle mało imprez pamiętam w całości.

Ale miał być opis to jedziemy.
Miałem z 15 lat. Impreza u mnie w domu bo miałem wolna chatę. Ja plus 4 kumpli i dziewczyna jednego z nich. Ta dziewczyna chodziła do innej szkoły więc zaprosiła koleżanki żeby nie było gej party. Zrzutka po 20zl na alko fajki każdy sobie. My zaczęliśmy pić już od południa szykując jedzenie. Finalnie o godzinie 20 wszystkie prawa wszechświata przestały obowiązywać. Pierwsza zawiodła matematyka. Ja + czterech kumpli + dziewczyna jednego z nich + trzy koleżanki = 23 osoby w domu. LOGICZNE

Nowe twarze jakieś heheszki i debata o długości męskości. Nie wiedziałem ile mam długości w kikucie więc komisyjnie przy wszystkich zmierzyłem. Poza mną jeszcze jeden kolega zgodził się na komisyjny pomiar ale najdłuższa linijka jaką mieliśmy miała 20cm i była dla niego za kurtka o jakiś centymetr. Resztę imprezy podobno spędziłem z jakąś dziewczyna w moim pokoju jednak nie wiem ile w tym prawdy bo nic więcej nie pamiętam.
 
Mężczyzna

andreo

Cichy Podglądacz
To trzeba być odważnym żeby rozbierać się na imprezach? Chyba muszę zacząć sobie dopisywać odwagę do cv bo nie pamiętam zbyt wielu imprez na których się nie rozebrałem. Tak w sumie to w ogóle mało imprez pamiętam w całości.

Ale miał być opis to jedziemy.
Miałem z 15 lat. Impreza u mnie w domu bo miałem wolna chatę. Ja plus 4 kumpli i dziewczyna jednego z nich. Ta dziewczyna chodziła do innej szkoły więc zaprosiła koleżanki żeby nie było gej party. Zrzutka po 20zl na alko fajki każdy sobie. My zaczęliśmy pić już od południa szykując jedzenie. Finalnie o godzinie 20 wszystkie prawa wszechświata przestały obowiązywać. Pierwsza zawiodła matematyka. Ja + czterech kumpli + dziewczyna jednego z nich + trzy koleżanki = 23 osoby w domu. LOGICZNE

Nowe twarze jakieś heheszki i debata o długości męskości. Nie wiedziałem ile mam długości w kikucie więc komisyjnie przy wszystkich zmierzyłem. Poza mną jeszcze jeden kolega zgodził się na komisyjny pomiar ale najdłuższa linijka jaką mieliśmy miała 20cm i była dla niego za kurtka o jakiś centymetr. Resztę imprezy podobno spędziłem z jakąś dziewczyna w moim pokoju jednak nie wiem ile w tym prawdy bo nic więcej nie pamiętam.
Niektórym odwaga jest potrzebna albo parę głębszych na odwagę
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Tu naprawdę niema nic do stracenia. Nie potrzeba nawet grama odwagi bo tak naprawdę nic się nie ryzykuje. W najgorszym wypadku ktoś Ci powie ze jesteś popierdolony i tyle. Na szczęście nie musimy się wszyscy bez wyjątku kochać i przyjaźnić. Na wielu imprezach paradowałem rozebrany albo robiłem jakieś głupie rzeczy. Nawet dziewczyny które ze mną pracują na codzień wiedzą że potrafi mi uderzyć do łba głupawka i cały dzień w robocie zmienia się w cyrk na kółkach.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Bo niema czego tu drążyć.
Piłeś nie jedź, zostań i się rozbierz.
Zazwyczaj ktoś zaczyna temat rozbierania, nagości czy odwagi żeby się rozebrać i ktoś się rozbiera. Zawsze jak słyszę coś w stylu "ta bo ci uwierzę żebyś się rozebrał" to się rozbieram i tyle.
 
L

lensfous

Guest
Mi raz się zdarzyło grać w rozbieranego pokera z kolegą i koleżanką. Byliśmy mocno pijani i trochę z kolegą oszukiwaliśmy więc koleżanka została bez ubrań i bez bielizny. I na tym się skończyło. Jednak do dzisiaj to wspominam jako coś bardzo fajnego i podniecającego. Nigdy potem z tą koleżanką nie rozmawiałem o tym. Chociaż czasami spotykamy sie razem z naszymi połówkami 🤔😅.
 
Kobieta

Magda28żona

Cichy Podglądacz
Dość dawno temu, rozbierana butelka. Inne przygody też były, ale tą wspominam bardzo pozytywnie.
Ostatnio chyba na imprezie, miałam 19 albo 20 lat i byłam z dwoma przyjaciółkami na posiadowie u kolegi z gimnazjum. Sama nie wiemz kto rzucił ten pomysł i jak on się zrodził z ale wszyscy, jak jeden mąż, przyklasnęli. Byłyśmy 3 dziewczyny i 5 chłopaków. Grałam na całego, tak że rozebrany dopiero odpadał. Było mega wesoło i... so hot
biggrin.gif
mogę się pochwalić, że z dziewczyn zostałam przy butelce najdłużej... ale i tak musiałam ściągnąć stringi, podczas gdy dwóch panów wciąż było ubranych, jeden pamiętam w koszulę i bokserki, a drugi chyba w coś więcej. Fajnie było. Bardzo. Chętnie powtórzę
tongue.gif
 
Mężczyzna

Süssmayr

Cichy Podglądacz
Kiedyś na wyraźną prośbę gospodarzy wyciągnąłem chuja do okazania. Młodsze dziewczęta odwracały głowy z zawstydzeniem, starsze wpatrywały się bezczelnie, a mężczyźni byli chyba najbardziej zainteresowani
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry