• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótkie erotyczne/obyczajowe historyjki z uśmiechem - ilustracje

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Baju baju... ludzi znających erotykę? Z internetu albo z innej teorii przeczytanej :) Seks w klubach uprawia się w pokoikach, w jacuzzi lub innych miejscach do tego wyznaczonych i tam można się przekonać kto, kim jest i po co tutaj przybył.
Byc może tak właśnie wygląda to w Twoim środowisku, w moim ludzie znają się od dziesiątek lat, spotykają się poza klubem i to nie tylko na spotkaniach typowo erotycznych, ale i tez całkowicie pozbawionych erotycznych elementów.
To jest środowisko, w którym erotyczni idioci nie znajda miejsca, i natychmiast są eliminowani. A to natychmiast rozniesie się po klubach
To jest środowisko, w którym nikt nie pozwoli sobie na najmniejsza skazę na własnym obliczu.
Nie wiem jak to wlasciwie nazwać, ale tu i teraz powiem, że ludzie szanują własny wizerunek, własną twarz.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Byc może tak właśnie wygląda to w Twoim środowisku, w moim ludzie znają się od dziesiątek lat, spotykają się poza klubem i to nie tylko na spotkaniach typowo erotycznych, ale i tez całkowicie pozbawionych erotycznych elementów.
To jest środowisko, w którym erotyczni idioci nie znajda miejsca, i natychmiast są eliminowani. A to natychmiast rozniesie się po klubach
To jest środowisko, w którym nikt nie pozwoli sobie na najmniejsza skazę na własnym obliczu.
Nie wiem jak to wlasciwie nazwać, ale tu i teraz powiem, że ludzie szanują własny wizerunek, własną twarz.
Kończ waść wstydu oszczędź :) Dużo jeszcze nie wiesz, z każdą wypowiedzią coraz bardziej ukazujesz własną niewiedzę środowiskową :) Nie prościej być sobą? Zapytać lub powiedzieć wprost "tam wyczytałem a tam usłyszałem ale czy to prawda nie wiem". Jesteś bardzo aktywny tutaj, zapewne są tacy co lubią różne takie komentarze podtrzymujące albo Twoje uczciwie przekopiowane teksty i obrazki z podanym źródłem. To jest ok.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Nie, nie jest.
Ale tu i teraz znajdujemy się na SF, w spokojnym miejscu. Miejscu gdzie ścierają się przeróżne poglądy, a jak wiesz zawsze dobrze jest wiedzieć z kim ma się do czynienia. Tutaj mam na myśli wplyw na poziom rozmów, bo w sumie tylko to się liczy. A zatem co powiesz na propozycje zmian w tekście?
Propozycje zawsze możesz składać, błędy stylistyczne i inne można by poprawić ale zauważyłem że po czasie brak możliwości edycji, chyba że jeszcze nie znam tych opcji ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Kończ waść wstydu oszczędź :) Dużo jeszcze nie wiesz, z każdą wypowiedzią coraz bardziej ukazujesz własną niewiedzę środowiskową :) Nie prościej być sobą? Zapytać lub powiedzieć wprost "tam wyczytałem a tam usłyszałem ale czy to prawda nie wiem". Jesteś bardzo aktywny tutaj, zapewne są tacy co lubią różne takie komentarze podtrzymujące albo Twoje uczciwie przekopiowane teksty i obrazki z podanym źródłem. To jest ok.
A może by tak merytorycznie?
Merytorycznie zamiast pieniactwa, posadzeń i pomówień.
Potrafisz?
Jeśli tak, to wróć do postu #61 i raz jeszcze napisz odpowiedz. Później wrócimy do opowiadania.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry