• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kogo kręcą dojrzałe mężatki 48+ ?

Mężczyzna

maciek2850

Cichy Podglądacz
Kręcą mnie właśnie takie 45+. Ostatnio jak tylko gdzieś taką spotkam, lub wdam się w rozmowę, bo chcę się o coś zapytać, to aż mnie mrowi w środku i muszę jakoś maskować erekcję. Sam głos powoduje, że jest mi bardzo tak dziwnie a za razem no nie wiem dobrze. Jedyn co mnie w tym odpycha to zapach papierosów, bardzo duży minus. Ze względu na pracę, ciągle zdarza się, że mam przed oczami takie kobiety, jest ciężko, oczywiście fajnie by było taką poznać tylko do relacji typowo łóżkowej, ale jakoś sam nie potrafię zagadać, obawiam się strzała w policzek, nawet nie wiem po czym poznać, że taka kobieta była by bardzo otwarta na taką relacje.
 
Mężczyzna

NewPerwers

Cichy Podglądacz
Nie miałem ale chciałbym, odnoszę wrażenie że mógłby być bardziej wyrozumiałe bez dużych wymagań a one same z dużym doświadczeniem.
 
Mężczyzna

NewPerwers

Cichy Podglądacz
Sorki nie przeczytałem że chodzi o mężatki, nie kręcą mnie zajęci ludzie chyba że są w wolnym związku.
 
Mężczyzna

tantraManiac

Seks Praktykant
Zawsze mi się podobały dojrzałe kobiety. Małolat jakoś mnie nie kręcą. Nawet jak miałem naście lat, to panie 30,40 powodowały konkretną stójkę. Oczywiście zadbane i seksownie, a to raczej białe kruki 😊

Białe kruki....to prawda :). Co prawda moja, Żona ma jeszcze 10 lat do tego kryterium wieku, ale patrząc na to jak dba o siebie, jakie lubi ciuchy, perfumy itp. kiedy teaz jest w wieku dojrzałej milfetki, zakładam, że w wieku 48+ będzie baaardzo seksowną, dojrzałą koebietą. Pewnie przyzwyczajenia raczej się nie zmieniają :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry