• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kogo kręcą dojrzałe mężatki 48+ ?

Mężczyzna

Pirx

Cichy Podglądacz
Jak miałem 24 lata to poznałem kochankę, mężatkę która miała wtedy 40 lat. Zwyczajny układ. Przekonałem się, że może i młoda 18 ma zgrabne smukłe ciało ale dojrzala kobieta więcej potrafi, jest bardziej wyrozumiała bo więcej przeżyła i wie czego chce.
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Mnie bardzo kręcą dojrzałe kobiety, ale nie koniecznie mężatki... Kilkukrotnie miałem zbliżenia z kobietami starszymi od siebie o ponad 10 lub 15 lat... Przeżycia nie do opisania, nie ujmując młodszym Pania, lecz moje rówieśniczki nie potrafiły do tej pory zapewnić mi takiego podniecenia i satysfakcji że stosunku jak kobiety starsze. Chociaż przyznam że ostatnim razem miałem nieprzyjemna sytuację z sąsiadka gdzie nakrył nas jej syn młodszy o 5 lat odemnie. Sytuacja niezręczna i trochę się zrazilem, ale nie przestanę na tym
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Uwielbiam dojrzałe kobiety. Mam taką znajomą o której cały czas marzę i sobie wyobrażam nas razem. Ona ma 47, ja mam 30. Taka pulchniejsza, po dwóch ciążach, ale przesłodka jest. Marzy mi się taki scenariusz, że zostajemy sami gdzieś po jakimś sąsiedzkim grillu, ona po drinku, coś tam sobie żartuje na odważne tematy, ja ją podpuszczam i w końcu się zakładamy, że się nie odważę i ona siada na fotelu i rozchyla nogi. Ja przed nią klękam i przykładam usta do majtek, a ona jest zaskoczona i zawstydzona, ale zadowolona i nic nie mówimy, a ja zdejmuję jej majteczki i całuję cipkę i doprowadzam do szczytowania 🤤
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry