• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kogo kreca babki po 50-ce

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
justyna-steczkowska-forum-0552975476.jpg
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Mam 29 lat ale spotykam się z kobietami dojrzałymi między 40-60 taki przedział wiekowy. Co doświadczona i spragniona doznać kobieta zobaczy młodego faceta stojącego przed nią nago z dużym penisem?
 
Mężczyzna

Edgelover

Nowicjusz
Moja sąsiadka z piętra jest dobrze po 60 i mnie kręci od dawna 😊 ma naprawdę świetna figurę, jest zadbana No i zdecydowanie seksowna, zawsze cieszy mnie jej widok 🥰
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Niejedna kobieta po 50 -ce jest o niebo bardziej zadbana niż jej o połowe młodsza córka😅
Nie bez przyczyny do dziś posługujemy się powiedzeniem - kobieta jest jak wino😊
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Tak, mialem taka przyjemność. Mam 31 lat, stało się to rok temu. Wydaje mi się że taka kobieta nie jest dla każdego. Napewno nie jest dla młodzieńczego szaleńca który po dwóch ruchach się spuści... Seks oraz czas z taką kobieta jest bardzo blogi, trzeba go bardzo mocno szanować, oraz nie przechodzić od razu do roboty. Każdy z nas jest indywidualista, lecz moje spostrzeżenia są tylko i wyłącznie moja opinia względem tej jednej kobiety z którą spróbowałem seksu po 50...
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Tak, mialem taka przyjemność. Mam 31 lat, stało się to rok temu. Wydaje mi się że taka kobieta nie jest dla każdego. Napewno nie jest dla młodzieńczego szaleńca który po dwóch ruchach się spuści... Seks oraz czas z taką kobieta jest bardzo blogi, trzeba go bardzo mocno szanować, oraz nie przechodzić od razu do roboty. Każdy z nas jest indywidualista, lecz moje spostrzeżenia są tylko i wyłącznie moja opinia względem tej jednej kobiety z którą spróbowałem seksu po 50...
Myślę że jak najbardziej w punkt ;)
Dojrzała elegancka kobieta jest jak pół szklaneczki najlepszej whysky, sączysz powoli delektując się bukietem za każdym razem gdy sięgasz po szklankę.

A młoda 20 latka jest jak kolejny kielon albo browar, tankujesz jeden za drugim aż w pewnym momencie przesadzasz i rano budzisz się mając niesmak w ustach. Emocjonalny rollercoster, za każdym razem więcej i więcej aż w końcu już żadna ilość tego nie gwarantuje.
Ale to przykład poniekąd skrajnych przypadków, finalnie zależących od człowieka.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry