• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kogo kreca babki po 50-ce

Mężczyzna

Piotrek88

Cichy Podglądacz
Mnie kręcą kobiety starsze ode mnie, takie w przedziale powiedzmy 40-55 przy moich 34 latach, oczywiście zadbane o fajnych kształtach. Młodsze ode mnie nie mają tego czegoś, nawet jeśli mają świetne piersi czy fantastyczne pośladki to zawsze wolę taką po 40-tce.
 

Davidd

Cichy Podglądacz
Mnie bardzo kręcą, zwłaszcza takie zadbane i seksowne. Moja szefowa ma 51 lat ale jest mega atrakcyjna kobieta, zadbana, seksowna, blondynka piękne szczupłe ciało, zjawiskowe długie nogi, super figura, ładna buzia. Ideał pięknej mega seksownej i atrakcyjnej 50-letniej kobiety, która jest o wiele bardziej pociągająca niż niektóre 20-latki czy 30-latki
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
A

AncymonX

Guest
Koledzy forumowicze deklarują się jeden za drugim jako amatorzy "zadbanych 50siątek". Po czym ktoś wlepia zdjęcie Steczkowskiej z niemal młodzieńczym ciałem wyszlifowany przez grupę specjalistów za ciężkie pieniądze. Hehe. Śmieje się bo zaraz ktoś zasugeruje że kręcą go 65letnie kobiety i poda jako przykład wizerunek Madonny po ostatnich operacjach plastycznych gdzie wygląda jak koleżanka wnuczki. 😄

Jeśli niezdrowy styl życia i schorzenia nie rzutują negatywnie na ciało 50letniej kobiety to będzie ono piękne takim jakie jest. Z mniej jędrną skórą i zauważalnymi efektami tego. Z kilkoma kilogramami więcej niż trzeba tu czy tam. Tak najczęściej ma kobieta w tym wieku i jest to typowe, tak właśnie ma to wyglądać. Powinniśmy o tym rozmawiać, czy kręci nas rzeczywista laska z tym wieku.

Tutaj mogę rozpocząć odpowiedź w temacie, po tym krótkim wstępie. 😉
Mnie interesują kobietki w tym wieku. Akceptuję ich wygląd i śmieję się z tego jak panie uznają oznaki wieku za swoje wady, dla mnie jest w tym sex. Jako dumny forumowy zbok rozpatrzyłbym z zaciekawieniem propozycję od prawdziwej kobiety z krwi i cellulitisu. 🙂 Jest w tym potencjał do smacznego złamania tabu, zauważalna różnica wieku kochanków to coś oburzającego, to wręcz zło, zatem chciałbym to zło urzeczywistnić dla wspólnej przyjemności. Może jeszcze to podkreślić małym roleplay'em syn/mamusia. Straszne prawda? Zło i sex 😈 Normy społeczne do wora i o ścianę. O ilę trzydziesto paro letni facet nadaje się na synka. No niech będzie że młodo wyglądam to może zmieściłbym się jakoś w rolę. 😅
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

WielbicielTesciowej69

Cichy Podglądacz
Koledzy forumowicze deklarują się jeden za drugim jako amatorzy "zadbanych 50siątek". Po czym ktoś wlepia zdjęcie Steczkowskiej z niemal młodzieńczym ciałem wyszlifowany przez grupę specjalistów za ciężkie pieniądze. Hehe. Śmieje się bo zaraz ktoś zasugeruje że kręcą go 65letnie kobiety i poda jako przykład wizerunek Madonny po ostatnich operacjach plastycznych gdzie wygląda jak koleżanka wnuczki. 😄

Jeśli niezdrowy styl życia i schorzenia nie rzutują negatywnie na ciało 50letniej kobiety to będzie ono piękne takim jakie jest. Z mniej jędrną skórą i zauważalnymi efektami tego. Z kilkoma kilogramami więcej niż trzeba tu czy tam. Tak najczęściej ma kobieta w tym wieku i jest to typowe, tak właśnie ma to wyglądać. Powinniśmy o tym rozmawiać, czy kręci nas rzeczywista laska z tym wieku.

Tutaj mogę rozpocząć odpowiedź w temacie, po tym krótkim wstępie. 😉
Mnie interesują kobietki w tym wieku. Akceptuję ich wygląd i śmieję się z tego jak panie uznają oznaki wieku za swoje wady, dla mnie jest w tym sex. Jako dumny forumowy zbok rozpatrzyłbym z zaciekawieniem propozycję od prawdziwej kobiety z krwi i cellulitisu. 🙂 Jest w tym potencjał do smacznego złamania tabu, zauważalna różnica wieku kochanków to coś oburzającego, to wręcz zło, zatem chciałbym to zło urzeczywistnić dla wspólnej przyjemności. Może jeszcze to podkreślić małym roleplay'em syn/mamusia. Straszne prawda? Zło i sex 😈 Normy społeczne do wora i o ścianę. O ilę trzydziesto paro letni facet nadaje się na synka. No niech będzie że młodo wyglądam to może zmieściłbym się jakoś w rolę. 😅
Właśnie najbardziej mnie pociągają naturalne co sobie nic nie ostrzykaly ani nie wypełniły takie 50+
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Zadbane kobiety po 50tce są bardzo sexy ❤ Pozatym dojrzałe kobiety wiedzą czego chcą? Co lubią i jak, mają doświadczenie a tego nie znajdziesz u młodych kobiet 🙂
 
Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Ostatnio często myślę o pewnej Pani po 50-ce, jej trochę za grubej dupce, kształtnych cycuszkach i o tym, czy mąż ją jeszcze całkowicie zaspokaja, czy może miała by ochotę na trochę młodszego.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry