• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kogo kreca babki po 50-ce

Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Ciekawe ilu nas tu jest z takimi ciągotami. I czy macie jakieś doświadczenia. Ja osobiście miałem sex z 60latka . I powiem szczerze że nie spodziewalem sie takiego młodo wyglądającego i jędrnego ciała. Sex był super .
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ale to wszystko zależy od kobiety. Niestety odsetek kobiet po 50tce, które po prostu są zaniedbane, otyłe itd jest bardzo duży.
Po drugiej stronie barykady są zadbane kobiety, choćby z naszego podwórka Steczkowska, Kreglicka (ta już blisko 60), Wachowicz itd.
Niestety - na ulicy, plaży itd nie wygląda to już tak różowo...
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Ale to wszystko zależy od kobiety. Niestety odsetek kobiet po 50tce, które po prostu są zaniedbane, otyłe itd jest bardzo duży.
Po drugiej stronie barykady są zadbane kobiety, choćby z naszego podwórka Steczkowska, Kreglicka (ta już blisko 60), Wachowicz itd.
Niestety - na ulicy, plaży itd nie wygląda to już tak różowo...
Też podzielam tą opinię.
Moja 50l inteligentna , dbająca o siebie, dobrze ubrana. Nadal może się podobać.
 

Davidd

Cichy Podglądacz
Ale to wszystko zależy od kobiety. Niestety odsetek kobiet po 50tce, które po prostu są zaniedbane, otyłe itd jest bardzo duży.
Po drugiej stronie barykady są zadbane kobiety, choćby z naszego podwórka Steczkowska, Kreglicka (ta już blisko 60), Wachowicz itd.
Niestety - na ulicy, plaży itd nie wygląda to już tak różowo...
Zgadza się. Taka zadbana, seksownie ubrana z dobra figurą i ładna z twarzy może byc mega pociągająca nawet jeśli jest po 50
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Generalnie to wam się przyznam że coraz bardziej nie moge oderwać oczu od teściowej. 56 lat ciało niesamowite. Czasami niby przypadkiem złapie ja za pupę a ona zero reakcji jakby jej pasowało. Jest 10lat po rozwodzie może jej brakuje dotyku faceta
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry