• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobiety bez biustonosza w upalne dni - ukryty cel

Mężczyzna

Cum&Les

Seks Praktykant
Za głęboko, przejrzała Cię i dostrzegła.....wiesz co:LOL:. Na powaznie - stajemy sie zbedni:ROFLMAO:
Fakt: moje spojrzenie i uśmiech były wymowne. 😁 No, ale to kurwa dobrze i ja nie czuję się winny, bo nie mam czemu: kocham piękno i nie kryję się ze swoim podziwem dla niego. A jak ktoś ma z tym problem to niech spierdala.

Jestem Dinozaurem: mam tego świadomość i dobrze mi z tym! 👌😎
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Fakt: moje spojrzenie i uśmiech były wymowne. 😁 No, ale to kurwa dobrze i ja nie czuję się winny, bo nie mam czemu: kocham piękno i nie kryję się ze swoim podziwem dla niego. A jak ktoś ma z tym problem to niech spierdala.

Jestem Dinozaurem: jestem tego świadomy i dobrze mi z tym! 👌😎
Nie przejmuj sie, nie wszystkie spierdolą. Jak zostana same z soba Ty bedziesz musiał spierdalac przed poscigiem:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Mężczyzna

Cum&Les

Seks Praktykant
Nie zwracaj uwagi na te, które sa zbyt widoczne, prawdziwe cudowne dziewczyny nie rzucają sie w oczy, sa jak zakopane skarby. Trafi sie na nie przypadkiem, a wtedy.............:devilish: Problem w tym, żeby na przypadek zasłużyć ... ale dalej to szkoda nafty:);)
Ja to pierdolę i tak jak mówiłem: wyśmiałem sytuację, a następnie bujającym krokiem wróciłem na chatę.

Pierdolone gówniary, zero szacunku dla starszych! 😉😝
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Ciężko się odnieść to każdego postu tej gorącej dyskusji więc odniosę się tylko do wpisu założyciela tematu.

Jeśli chodzi o mnie, to o takiej a nie innej decyzji, co do ubioru, decydują w zasadzie wszystkie czynniki po trochu. Jest to zarówno wygoda, chęć zwrócenia na siebie uwagi jak i fakt, że podobam się sobie w takim stroju.

Lubię jak faceci na mnie patrzą, nie przeszkadza mi nawet kiedy centralnie gapią się na mój biust, patrzę wtedy na nich i kiedy nasz wzrok się spotyka i widzą, że mnie to nie peszy to wręcz wielu z nich wydaje się zawstydzonych. Zdarzają się także jakieś odzywki czy komentarze w stylu "fajne cycki" czy coś takiego wtedy mówię po prostu dziękuję. Myślę, że oburzenie wielu kobiet wynika z faktu utożsamiania takich męskich reakcji z przedmiotowym traktowaniem, ze sprowadzeniem do roli kawałka mięsa wokół cipki. Nawet wyzywający strój nie uprawnia facetów, aby traktować kobiety w ten sposób. Rozumiem, że spojrzenie, uśmiech czy nawet komentarz może być rodzajem otwarcia i dobrze, natomiast komentarz typu "czego się gapisz" lub pokazanie palca jest odpowiedzią że "nie jestem laską na jedną noc". Kończąc na tym interakcje pokazujecie że tak ją widzicie, natomiast gdyby autor wątku po takim tekście podszedł i przeprosił mówiąc że nie chciał jej urazić ale jest bardzo ładna to podejrzewam że reakcja byłaby pozytywna.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nikt go ponoć nigdy nie widział. Teorii jest mnóstwo. Ja przypuszczam, że to ktos, kto mocno przeanalizował sposob brania udziału w SF mając na uwadze swoje zdrowie psychiczne (jest a jakoby go nie było), lub tez mści sie na całym forum za jakies nieznane nam niepowodzenia😄
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry