• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

...kiedy myśliwy został upolowany...

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Boom napisałaś, to potwierdzasz, że przystojniaki mają łatwiej 😋
Choć z drugiej strony osobiście znam kolesia co bym za niego nie dał 5zł (ani wygląd, ani charakter) a można powiedzieć że ma ,,wzięcie"... może ma dobre feromony? 🤔
Bo i kuźwa maja łatwiej!
Kobieta aby ocenić "przydatność" faceta potrzebuje cale trzy sekundy z czego jedna sekunda jest ocena aparycji i ubioru.
A my czasami potrzebujemy nawet cale życie na zorientowanie się kogo wzięliśmy za żonę, czyt. na dożywocie.
To one są łowcami! A nam się tylko wydaje, ze coś super ekstra ucapiliśmy 🙂
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Już tłumaczę: nie zrobi nam się ślisko, jeśli mężczyzna nam się nie spodoba.
Chyba, ze będzie chodził chodził i wychodzi, Czyt. nadrobi charakterem :p
Są tacy, którym i charakter nie pomaga :) Porażki ugruntowują przekonanie, że nie warto i wzbudzają lęk przed podejmowaniem kolejnych prób
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Z przeczytanych tu postów wynika, że mało wiary mają Panowie w siebie.
Zapewniam Was niedowiarki, że wygląd zewnętrzny nie ma tak dużego znaczenia jak to się Panom wydaje. Owszem, jeśli do pokazania psiapsiółkom na impezce to zdecydowanie większe szanse mają przystojniacy, ale do łóżka i jako wybór partnera na dłużej - to tu pokłon w stronę mniej atrakcyjnych Panów. Może nie miałam przyjemności z dużą ilością partnerów, ale po tych kilku powiem tak, im przystojniejszy tym mniej pasujący mi w łóżku. Nie wiem czemu tak jest, ale Ci śliczni rozpuszczeni jacyś i leniwi ( przystojni Panowie proszę wybaczcie :) ).
Gdybym miała stanąć przed wyborem wybrałabym mniej atrakcyjnego... po pierwsze, inne laski by się nie oblizywały za nim, po drugie jestem pewna, że bardziej by się starał. ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...po pierwsze, inne laski by się nie oblizywały za nim, po drugie jestem pewna, że bardziej by się starał. ;)
Protestuje!
Bo co znaczy bardziej by się starał?
Znosił kwiaty o północy? Ubierał różową koszule? Śpiewał pod balkonem miłosne ballady? Pląsał walczyka pod jej prowadzenie?
A może z zachwytu chodził po ścianach mając pod sobą miłośniczkę milczącego sufitowania?
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Bo co znaczy bardziej by się starał?

Myślę, że osoby, które nie czują się ,,ideałami" są bardziej uczuciowe, kochane i częściej zabiegają o drugą stronę. Bardziej starają się w łóżku i starają na co dzień. Nie stoją rano przed lustrem żelując włosy tylko na przykład robią poranną kawę, sprawdzą za żonę poziom oleju w samochodzie albo poprawiają jej szalik przed wyjściem bo zimno na dworze.

A w różowe,j przeźroczystej koszuli ( mojej ) to z chęcią bym go zobaczyła jak serenadę śpiewa pod balkonem - ha.. to jest świetny pomysł! ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z własnych doświadczeń, gdzie nie było mowy o różowych koszulkach, a jeśli już o kolorach, to tylko w kontekście czarnych ogonach pejcza i kawie podanej do łóżka. I to na boso, bo podkute żelazem szpilki walące po podłodze psuja cały dzień.
Nigdy nie bylem Apollo i nie Herkulesem i przenigdy terz nie bylem wylwenie uczuciowy (a co to w ogole znaczy?) Czy klepniecie w posladki, jesli w ogóle były tego warte, jest wyrazem jakiejs tam wylewności?
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
i przenigdy tez nie bylem wylwenie uczuciowy (a co to w ogole znaczy?)
By pokazać uczucia wobec drugiej osoby wcale nie trzeba mówić wierszem i śpiewać serenad pod oknem. Życie się składa z małych rzeczy, małych gestów i słów.
Hmm... zamiast klepania w tyłek... jak to baba wolę jak przytuli mnie od tyłu i cmoknie gdy nad blatem kuchennym sterczę ;)
Oj, chyba trzeba instrukcję obsługi kobiet napisać
;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Napisz!
Napisz, ale jednak mając przy tm pewność, ze ja wlasno lapnie rozsypie ją w miliony kawałków.
😀 😀 😀
Jakem retnu!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry