• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie seks-plany na weekend?

Kobieta

Tynka

Podrywacz
To @Tynka pochwal się w poniedziałek, jak było :)
Cześć !
Ech ! Już wtorek. W poniedziałek nie mogłam, bo się zastanawiałam. Troszku się krępuję. Ale po namyśle - proszę bardzo :
W sobotę wróciłam z pracy bardzo późno i byłam strasznie zmęczona. Rozebrałam się i po prostu padłam na łóżko. Kiedy się rano obudziłam, to z mojej jednej strony spał mój chłopak a z drugiej jego kolega z pracy i mój zresztą też. Przyszli w nocy, kiedy spałam. Obecność kolegi była dla mnie niespodzianką ale nie szokiem, bo od pewnego czasu zdarzyło się nam kilka razy uprawiać seks we troje. Oni obaj są moimi kochankami. 😼
Baraszkowaliśmy potem z przerwami na jedzenie przez kilka godzin. Ja byłam strasznie napalona i mogłabym nawet dłużej ale panowie w końcu wymiękli. 😸
Czerpię korzyści z tego, że oni obaj świetnie się uzupełniają. Kolega jest mistrzem gry wstępnej, minety i palcówki. Zaczyna od całowania mnie w cipkę i przy okazji wdmuchuje do środka powietrze. Potem puszczam z cipki bezwonne bączki i mamy z tego bekę. Za pierwszym razem to myślałam, że to są prawdziwe bączki i czułam się okropnie zażenowana.
Potem udaje lekarza. Ubiera chirurgiczne rękawiczki, rozchyla mi wargi sromowe i powoli i delikatnie dotyka żołądź łechtaczki a ja przy tym mam motyle w brzuchu i odlatuję. 🦋
Kolejny numer w jego repertuarze to jednoczesne wkładanie mi jednego palca do pochwy a drugiego do pupy. O ile za analnymi zabawami nie przepadam, to ta pieszczota bardzo mnie podnieca.
Kiedy zbliża się finał, szaleje ustami i jęzorem do całym moim sromie ale pomaga sobie jeszcze swoim długim nosem jeżdżąc nim zamaszyście od dołu do góry.

Z kolei mój chłopak jest specjalistą od ruchania. Umie to robić bardzo długo chyba we wszystkich możliwych pozycjach.
No i jak ich nie kochać. 😻

Ja dla odmiany robię im lodziki, w które wkładam wszystkie umiejętności i całe serce. Są zadowoleni.

O ile w grudniu ubiegłego roku zadowolenie ze swojego życia seksualnego w skali od 1 do 6 oceniłam na 4, to teraz jest to 6 z plusem(y)
Układ dwóch mężczyzn i ja jest dla mnie optymalny w zakresie zaspokajania moich potrzeb.
Nie wiem, jak jest z panami. Wy pewnie wolelibyście wariant jeden mężczyzna - dwie kobiety ? ;)

P.s. Próbowałam też z gangbangiem. Jest fajnie ale dla mnie trzech facetów to już tłok. Dwóch mi całkowicie wystarcza.
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Super 😃dwa palce w dwóch dziurkach jest mega! ja podczas minetki wkładam palca do cipeczki a jak już stróżka soków spływa w kierunku dupki i ją zwilża aplikuje drugi palec...masując ściankę dzielącą szparki. Zauważyłem że kobietom jest bardzo przyjemnie -odlatują😍
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Dzięki za fantastyczną relację :) Widać, że lubisz seks. A ja wolałbym dwie kobiety, chyba jak większość facetów.
 

PanTak

Seks Praktykant
Czy Ty aby nie zostałeś "Łowcą androidek" ? 😉🤖😺
w sumie to czemu nie :cool::rolleyes:
photo1630682531_620x.jpg
 
Mężczyzna

Niki2615

Nowicjusz
Weekend zapowiada się być bardzo udany, ukochana ma ochotę na ostry sex, i żeby ją porządnie przerżnąć😁😊, pieszczoty, oral i do dzieła 😛
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Na świąteczny weekend ..odrobina alkoholu ,sex francuski ,od tyłu w cipeczkę,potem w ciasną dziurkę i tam wystrzał. 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry