• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie seks-plany na weekend?

Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Co ekscytującego chcecie przeżyć lub zrealizować na tym weekendzie? :)

Ja z moją dziś pracujemy do późna, więc jutro po przebudzeniu się chcemy oddać się lenistwu łóżkowemu. Lekkie śniadanie, film i do łóżka. W międzyczasie tradycyjne dotykanie się, a potem już film schodzi na dalszy plan, a na pierwszym jest totalny odlot. :)
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Ja mialem plan zeby zerznac zonke jak dziwke. Rano mi to obiecala, potem probowala sie wymigac, finalnie stanelo na trzepanku bo zle sie czula. Nie miala nic przeciwko ssaniu jajek podczas trzepanka. Wiec pomyslalem ze nie bedzie miala w takim razie nic przeciwko zebym ja zerznal jak dziwke i zamiast na cycki/twarz zalal cipke. Okazalo sie ze nie miala:)
Taka zona to skarb drodzy panstwo.
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Weekend jeszcze trwa, wyczuwam długą, kojącą kąpiel, kojąca muzyka, kojący film i chyba nie muszę mówić jak to się skończy. Uwielbiam długie kąpiele i zawsze "normalnie jak baba, tyle czasu" 🤣😂🤣😂🤣😂
 
Mężczyzna

Radzio 1996

Cichy Podglądacz
Wczoraj przyjechała moja nqjlepsza koleżanka po odebraniu jej z lotniska została u mnie na weekend poszła wziąć prysznic nie wytrzymałem wszedłem do kabiny a zaraz potem w jej grotę na stojąco w kabinie potem trzy razy w łóżku i dzisiaj w kuchni po śniadanku dostałem bonusik w postaci łodzika z połykiem, jechała teraz do rodziców i właśnie dostałem zdjęcie z stacji benzynowej kupiła martini żel nawilżający i nakładkę na penisa i będzie o 18 szykuje się analne rżnięcie
 

OchydnyRobak

Nowicjusz
Dobry wieczór, w zasadzie odpowiedź na posta może się okazać nieco nieaktualna, ale właśnie przeżylem jeden z weselszych weekendów, zamówiłem bowiem, przenośną saunę do domku letniskowego. Zaprosiłem najlepszych przyjaciół, wszyscy stawili się w miarę punktualnie w piątek wieczorem, niestety zaproszone cztery pary i troje singli zjawili się w podłych humorach i nastrojach i ze "związkowym" toporem wojennym zakopanym jedynie na czas weekendu. C udownie było móc obserwować jak napięcie, stresy i nieporozumienia znikają gdzieś w czasie gdy bania stawała się coraz bardziej rozgrzana a beczułka pusta.
 
Mężczyzna

teegiee81

Cichy Podglądacz
A ja wlasnie czekam na żonke w łóżku i wiem ze wygoli sobie myszke i na pewno minetka będzie... a później to już się potoczy... olejki, pieszczoty...
Bawcie się dobrze
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry