• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać?

NaCzteryLapy

Cichy Podglądacz
A czytałem ostatnio o dwóch przyjaciolkach, całkiem przyjemne :) chociaż wolę bardziej klasyczne :) no i perspektywa dziewczyny mnie kręci, bo męską znam dobrze ;)
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
O tym, jak facet i dziewczyna umawiaja sie na seks w domu u niego, najpierw ona robi mu lodzika na kolanach, a potem facet ja pieprzy na kilka pozycji po kolei, a spusty za kazdym razem gdzie indziej ;)
 

RarógDzdz

Seks Praktykant
O tym, jak facet i dziewczyna umawiaja sie na seks w domu u niego, najpierw ona robi mu lodzika na kolanach, a potem facet ja pieprzy na kilka pozycji po kolei, a spusty za kazdym razem gdzie indziej ;)

U Ciebie to jest jedna z tych fatazji, które zostają fantazjami, czy raczej z tych, które chce się spełnić? ;)
 

Jokanmalutki

Cichy Podglądacz
Ja lubię ostrą jazdę z poniżaniem rogacza, wyśmiewaniem, nie koniecznym mówieniem mu całej prawdy o wybrykach Hotki, można rzec, że bardziej Ultimate Cuckold... ale przychylam się do wypowiedzi która już tu padła... nie da się zadowolić wszystkich, więc najlepiej pisać szczerze o tym co Ciebie kręci i podnieca...będziesz miała wtedy przekonanie, że nie robisz niczego na siłę i pod publiczkę... Pozdrawiam.
 

goadik

Seks Praktykant
Ja raczej poczytałbym opowiadania w klimacie swingers, o parach które dopiero zaczynaja przygode z wymiana partnerow
 

Kogucik69

Podrywacz
Chciałbym jakieś opowiadanie zakrawajace o łamanie prawa. Zakazane tematy ostre historie tabu. Przecież fantazjowanie nie jest karalne nawet o zoofilii czy innych filiach :)
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Przecież fantazjowanie nie jest karalne nawet o zoofilii czy innych filiach :)
Niezupełnie. Jeśli byłoby to zinterpretowane jako zachęta to czynów zabronionych, to sytuacja mogłaby wyglądać inaczej. Chociaż pewnie byłaby to większa nieprzyjemność dla administratora strony niż dla autora. Fantazjowanie to jedno, a upublicznianie fantazji, to już zupełnie coś innego.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry