• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie macie kutasy??

Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Musiałem skasować, bo wkurwił mnie tytuł tematu (zbyt szeroki), ale jak się cofnąłem to przeczytałem post założycielski i głupio mi sie zrobiło
bo tam ona sprecyzowała o co jej chodzi. Dzis mam takie nerwowe reakcje. Nie powinienem siadać "za klawiaturą":LOL:
Jestem na odwyku od SF, ato trudne;)
 
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Musiałem skasować, bo wkurwił mnie tytuł tematu (zbyt szeroki), ale jak się cofnąłem to przeczytałem post założycielski i głupio mi sie zrobiło
bo tam ona sprecyzowała o co jej chodzi. Dzis mam takie nerwowe reakcje. Nie powinienem siadać "za klawiaturą":LOL:
O to ja znam sposób na wywołanie siostry miłosierdzia, tej co to przed nią baranek, nad nią motylek a za nią morświnek.
Przyjdzie taka obejrzy, pobuja
Dementia Praeacox ?
;)
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Musiałem skasować, bo wkurwił mnie tytuł tematu (zbyt szeroki), ale jak się cofnąłem to przeczytałem post założycielski i głupio mi sie zrobiło
bo tam ona sprecyzowała o co jej chodzi. Dzis mam takie nerwowe reakcje. Nie powinienem siadać "za klawiaturą":LOL:
Jestem na odwyku od SF, ato trudne;)
No chodź na trawkę, wydrapię Cię, wygłaszczę....
 
Mężczyzna

Ppkracony

Podrywacz
Witam, chciala bym zapytac jakie macie kutasy?? I czy dla was sa duze czy uwazacie ze sa srednie. Poniewaz moj maz ma 21 /22cm grubego i zylastego no i 17cm obwodu, a on uwaza go za przecietniaka....a ja poprostu az wariuje na jego punkcie(kutasa)
Jak mi stoi to mam 25 , gdy odchodzę w żony cipkę to nieraz nawet mówi że za dużo , nie jest wstanie obciągnąć go do końca nawet na silę



Co myślisz ?
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
A tak całkowicie dumając... Że tak zapytam z damskiej ciekawości (nieskromnie, przepraszam), ale Ty to całkowicie rodowity Polak jesteś? Bo mało który Polak ma porządne kutasy 18-19-20/20+, wg badań większość Polaków no ma jakie ma, średnia krajowa wg statystyk 15cm, może zbadaj dna do 5go pokolenia może mieszanką genetyczną jesteś? Chociaż za duży kutas też nie dobrze. Bo powstają problemy i dyskomfort dla obydwu stron. Piękny, robi wrażenie, ale... Ja tam zostaje przy 18-20cm.
 
Mężczyzna

Ternak

Cichy Podglądacz
A tak całkowicie dumając... Że tak zapytam z damskiej ciekawości (nieskromnie, przepraszam), ale Ty to całkowicie rodowity Polak jesteś? Bo mało który Polak ma porządne kutasy 18-19-20/20+, wg badań większość Polaków no ma jakie ma, średnia krajowa wg statystyk 15cm, może zbadaj dna do 5go pokolenia może mieszanką genetyczną jesteś? Chociaż za duży kutas też nie dobrze. Bo powstają problemy i dyskomfort dla obydwu stron. Piękny, robi wrażenie, ale... Ja tam zostaje przy 18-20cm.
17 cm osiąga jak cos 😉

 
Mężczyzna

EntuzjastaSexu

Cichy Podglądacz
Mój ma 19cm długości i 12cm grubości. Swojego uważam za przeciętniaka a nie każda widzi go za dużego. Mam 168cm wzrostu
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry