• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki rozmiar piersi podoba się najbardziej?

gonia

Erotoman
no panowie sobie wybieraja jakie piersi maja byc albo jakie chcieliby miec no to moze my panie zaczniemy sobie wybierac jakie peniski chcielibysmy zeby mieli nasi chłopcy?
 

esther

Seks Praktykant
gonia napisał:
no panowie sobie wybieraja jakie piersi maja byc albo jakie chcieliby miec no to moze my panie zaczniemy sobie wybierac jakie peniski chcielibysmy zeby mieli nasi chłopcy?

ohh
bardzo dobry pomysl
ciekawe jak na to by panowie casanovy zareagowali ???

ps. nie chcialabym miec faceta, ktory by chcial zmienic cos w moim wygladzie lub na pierwszej randce caly wieczor ocenial wyglad moich piersi...
 

gonia

Erotoman
zgadzam sie z Toba im wolno oceniac i w ogole czemu my nie mozemy heh :)

a ocenianie wygladu na randce to nie jest nic miłego jak chce pooceniach to niech popatrzy na wybory miss i tam sobie pokomentuje :)
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Pszepraszam, ale o so chodzi? Czy my tutaj gadamy o narządach płciowych? Jak narazie panowie rozmawiają o piersiach a nie o waginach, więc proszę kobiety o nie schodzenie "tak nisko" - 'conajwyżej' prosżę rozmawiać o brzuchu.
 

gonia

Erotoman
oj tam o brzusio jakby nie było ciekawszych miejsc na waszym ciele hihi ;)
ja bym chciała zeby moj facet miał fajny tyłeczek taki mmm jedrniusi zebym go mogla gryzc hihi a zwierzaczka bym nie zmieniła jest ok nie wiem ile ma cm ale mi starcza :D tyłeczek tez jest fajniusi
no dobra a brzuszek mogłby byc mniejszy a nie jakies miesnie piwne no :)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
uwielbiam, ale taki delikatny, który widać przy ruchu i napinaniu mięśni a nie taki co wciąż tkwi na brzuchu- taki na maxa- wtedy to dla mnie przesada. :)
 

madzia

Podrywacz
tiaaa tyleczki jedrne sa the best !! :p

Ale z jednej strony faceci patrza na dziewczyne i odrazu moga zobaczyc czy ich biust im odpowiada czy nie(bo przeciez widac jaki jest czy maly czy duzy) i dlatego mozecie sobie po czesci wybrac... A my niestety :wink: nie zobaczymy odrazu waszych penisow :)

Troche to zagmatwalam bo nie wiem jak to wytlumaczyc takze sorry jesli ktos mnie zrozumie inaczej niz chcialam...
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
mnie gapienie się na penisy szczerze mówiąc w ogóle nie jara.
tylko na tego jednego :D
na tyłeczki innych facetów to, owszem, spojrzę od czasu do czasu, ale na penisom to w życiu bym się nie przyglądała... :?
 

nesca

Cichy Podglądacz
w takim razie nie mieszcze sie w waszych normach panowie, mam duzy biust (dd), ale mnie sie bardzo podoba, i nie tylko mnie :wink: , ...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry