• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki rozmiar piersi podoba się najbardziej?

nie mam pojęcia dlaczego cały czas na chodniku czy w filmach przywiązuje się taką uwagę do wielkości cycków ...
Nie rozumiem.. Jak to "na chodniku"? czy chodzi o to, że duże zwracają uwagę? jesli o to chodzi, to przecież nic w tym dziwnego, bo uwagę zwraca to co jest dostrzegane, a łatwieuj dostrzec to co duże, niż to co małe:p co nie zmienia faktu, że miłosników małych czy srednich biustów tez jest wielu (np. ja), stąd sądze że żadna kobieta nie powinna miec kompleksów ze względu na rozmiar piersi..
 

kochająca

Cichy Podglądacz
Jeżeli ktoś ma kompleks związany z tym że panowie/ chłopcy się za nią nie oglądają na ulicy to przepraszam ale to już trąci trochę pustością. Sama nie mam dużego biustu i nie jest to dla mnie żaden problem. Wiem że sutki są miejscem które mnie podnieca i mój partner też. Jeśli na ulicy się za mną z tego powodu nie oglądają to przynajmniej nie mam sytuacji związanych z zazdrością partnera ;-)
 
Z

Zuzka_n

Guest
na chodniku, chodziło mi że cały czas się mówi o wielkości cycków, jakby to było najważniejsze. Wiele dziewczyn ma kompleksy, że cycki są małe zbyt małe ciągle zbyt małe. I jest to powszechne, gdyby tak nie było - to chirurdzy plastycznie nie mieliby tyle roboty !!!!
 

kochająca

Cichy Podglądacz
Oj mieli by bo chirurgia plastyczna nie tylko na powiększaniu biustu się kończy, a duża ilość kobiet pomniejsza sobie biusty ze wzg zdrowotnych.
 

kochająca

Cichy Podglądacz
Mówcie co chcecie ale zdecydowanie nie. Znam faceta który miał przekute sutki zaledwie albo i aż dwa razy i były tak zniekształcone że rozważał całkowite usunięcie ich. Co do kobiet także znam przypadki kiedy dziwne zakażenia się wkradały, lub kobieta w czasie ciąży wyciągała sobie kolczyki, różne są później efekty ;)
 

Adrios

Cichy Podglądacz
Rozmiar piersi

Jaki jest Wasz ulubiony? Wg mnie nie ma czegoś takiego jak za małe piersi :) jeśli chodzi o erotyczne podboje to E jest moim minimum. Choć kręcą mnie iście hentai'woskiem rozmiary jak M :) no i marzy mi się, by taki biust był dociskamy do mojej twarzy ^^
 
A

Anika

Guest
Piersi są ładne w każdym rozmiarze, A też jest seksi, choc kobiety miewają nierzadko kompleksy z tego tytułu, zupełnie niepotrzebnie. Mi najbardziej podobają się pełniejsze kształty, coś między C a D, tak mniej więcej.
no i marzy mi się, by taki biust był dociskamy do mojej twarzy ^^
No komu się nie marzy okład z mięciutkiego cycka...


Btw. temat o rozmiarach już był, więc przenoszę post ;-)
 
Ostatnia edycja:
L

lickoneg

Guest
Miałem do czynienia z różnymi biustami... Dużymi, małymi, brzydkimi i pięknymi.
Dla mnie najważniejsze jest to by biust nie był bardzo obwisły (mały też może brzydko zwisać!), by skóra nie była pomarszczona...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry