• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki rozmiar piersi podoba się najbardziej?

Mlody

Cichy Podglądacz
LOL, i może jeszcze z krzyżykiem na środku :p Jestem dosyć młody, ale ja to cenie naturalność najbardziej, dziewczyna ma się podobać nawet dopiero co po wstaniu z łóżka, a nie po wyjściu po 2 godzinach z łazienki.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Mlody napisał:
LOL, i może jeszcze z krzyżykiem na środku :p Jestem dosyć młody, ale ja to cenie naturalność najbardziej, dziewczyna ma się podobać nawet dopiero co po wstaniu z łóżka, a nie po wyjściu po 2 godzinach z łazienki.
Popierwam Cię w 100%, bo makijaż potrafi zdziałać cuda :p Dlatego dla mnie liczy się też zobaczenie dziewczyny naturalnie, bez żadnych pudrów, kremów, cieni do powiek itp.
 

Mlody

Cichy Podglądacz
Yossarian napisał:
Ale sie tych Młodych porobiło :p

Przynajmniej mądzry :p Każdy chce być anonimowy, wiesz rodzice mogli by to uważąć za troche hmmm.. dziwne.. a moje parentsy kochane wpisują mój real nick w wyszukiwarke i się gapią co gdzie i jak, ja się ostatnio dowiedziałem że uczęszczam na ruskim forum warezowym po angielsku :)
 

Szarka

Erotoman
Młody18 napisał:
Mlody napisał:
LOL, i może jeszcze z krzyżykiem na środku :p Jestem dosyć młody, ale ja to cenie naturalność najbardziej, dziewczyna ma się podobać nawet dopiero co po wstaniu z łóżka, a nie po wyjściu po 2 godzinach z łazienki.
Popierwam Cię w 100%, bo makijaż potrafi zdziałać cuda :p Dlatego dla mnie liczy się też zobaczenie dziewczyny naturalnie, bez żadnych pudrów, kremów, cieni do powiek itp.

Malować zaczęłam się dopiero teraz , kiedy skończyłam 30 lat :)
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Szarka napisał:
Młody18 napisał:
Mlody napisał:
LOL, i może jeszcze z krzyżykiem na środku :p Jestem dosyć młody, ale ja to cenie naturalność najbardziej, dziewczyna ma się podobać nawet dopiero co po wstaniu z łóżka, a nie po wyjściu po 2 godzinach z łazienki.
Popierwam Cię w 100%, bo makijaż potrafi zdziałać cuda :p Dlatego dla mnie liczy się też zobaczenie dziewczyny naturalnie, bez żadnych pudrów, kremów, cieni do powiek itp.

Malować zaczęłam się dopiero teraz , kiedy skończyłam 30 lat :)
No to Ci się chwali, że tak powiem, bo co za dużo to nie zdrowo. Żal mi się trochę robi, jak widzę młode dziewczyny wymalowane takie na maksa. Delikatny makijaż owszem, ale tylko tyle aby podkreślić naturalne piękno, a nie nawalić tapetę :p
 

poison-flower

Seks Praktykant
a ja podziekuje za taka tapete na twarzy że jak tupniesz obok takiej kobietki to jej twarz odpada :)
nie moge mieć niczego na ustach bo to zjem w przeciągu mnutki :p
ale za to mam pomalowane oczęta bo naturalne mam takie malutkie i różowe jak prosiaczek :D
 

Buasheii

Nowicjusz
Co do tematu to najśliczniejsze piersi ma moja Ukochana :) i nieważne czy byłyby one jak u młodego chłopca czy wielkie jak arbuzy czy też może (tfu, tfu odpukać) jedna z nich byłaby amputowana i tak będą najlepsze i najśliczniejsze... no tyle w temacie :)
 

młoda

Podrywacz
Miałam taki okres w życiu (1 liceum), że nie owijając w bawełnę, malowałam się jak pani spod latarni... :/ Oczywiście nikt mi tego nigdy nie powiedział, nikt nie zrobił głupiej uwagi. Sama się opamiętałam po jakimś czasie, na szczęście dość krótkim. Teraz się zastanawiam, jak mogłam się tak oszpecać... Kiedy patrzę na zdjęcia, widzę, że wyglądałam poprostu tragicznie.
Teraz cenię przede wszystkim naturalność, delikatność i tylko lekkie podkreślenie atutów i małe zatuszowanie niedoskonałości.
Czasem, jak patrzę na te wymalowane dziewczynki z gimnazjum, które robią z siebie tzw. "stare malutkie" to czuję litość do nich. Nie wiem, jak można się tak oszpecać, chociaż sama tak kiedyś robiłam. No, ale w końcu człowiek mądrzeje z wiekiem :p
 

kilimanjaro

Cichy Podglądacz
Aktualnie podobają mi się najbardziej w świecie piersi mojej dziewczyny. Szczerze mówiąc ma małe piersi, ale są takie kształtne i takie delikatne i ma takie piękne sutki, że piękniejszych piersi nigdy już chyba nie uświadczę! Kocham je!
 
Z

Zuzka_n

Guest
nie mam pojęcia dlaczego cały czas na chodniku czy w filmach przywiązuje się taką uwagę do wielkości cycków ... cycki to cycki, jedne mniejsze drugie większe, zawsze to jednak są cycki ... dyskusja na ten temat doprowadza tylko do kompleksów ...
 

Sandra31142

Cichy Podglądacz
Wiec o czym tu dyskutowac? :) Nie wazny jakie sa, wazne ze sa. Trzeba umiec je wyeksponowac odpowiednio, tak aby zachwycaly. Jezeli ktos nie umie ich docenic, to jego strata.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry