• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak znaleźć kogoś do spełniania fantazji?

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Basiu, być może gwałt w Twych wyobrażeniach jest sadystyczny ale tak naprawdę może mieć on różne formy. Przecież można zgwałcić pijaną, spiącą kobietę i odbył by się to bez żadnej przemocy. A co gdybym powiedział, że osoba gwałcona sama zaproponowała jak chce być zgwałcona i nie było w tym ani grama przemocy fizyczbej? Bo znam taki przypadek.

Ja mam na myśli odgrywanie scenek gwałtu z której obie osoby czerpią przyjemność, nie prawdziwy gwałt, a to jest różnica.

Sadyzm jako forma seksu (podkreślam jako forma seksu) jak najbardziej może liczyć się z przyjemnością drugiej osoby. Ponownie podam na przykład te specyficzne domy publiczne. Gdybym lubił sadyzm to mógłbym pójść do takiego domu, zapłacić za to bycie bitym, poniżanym, obrażanym i sprawiło by mi to satysfakcję. Jest wiele filmów z tego typu zabaw.
 
B

Basia

Guest
no i widzisz problem w tym że Ty inaczej zrozumiałeś wypowiedz i ja
bez autorki nie rozstrzygniemy kto ma rację :)
 

ladyaa

Cichy Podglądacz
Ojej, co tu się dzieje :D ja nigdzie nie napisałam, że chce być zgwałcona, lub nawet, że się chce bawić w gwałt. Napisałam, ze fantazjuje o ostrym seksie zbliżonym do gwałtu, nie wiedziałam jak to inaczej nazwać, ale na pewno nie marzę o biciu mnie w twarz czy przykładowo pluciu na mnie.
Kiedy zaspokajam się sama najczęściej wyobrażam sobie ze idę np po parku, spotykam nieznajomego który w jakiś sposób mnie unieruchamia tak ze nie mam możliwości na żadna ucieczkę czy wydanie z siebie dźwięku, a później ostro i mocno mnie bierze.
To jest moja fantazja, wiadomo, że w realnym życiu nie chciałabym czegoś takiego z nieznajomym człowiekiem, ale już sama myśl o tym mnie podnieca.
 
B

Basia

Guest
no to Konik wygrał :p

ladyaa a nie warto faktycznie w takim razie porozmawiać z partnerem że masz ochotę na mocniejszy seks ?
 

ladyaa

Cichy Podglądacz
Aktualnie jestem sama, ale kiedy prosiłam o to mojego exa to zaczął się śmiać mi w twarz 😅 i chyba już trochę podupadłam z pewnością siebie w tej kwestii
 

milyCHEM36

Cichy Podglądacz
Poznałem kiedyś kobietę która robiła ze mną rzeczy które ja bardzo krecily bo bała się że mąż pomyśli że jest jakaś ku..a!
To nie normalne ilu facetów pomyśli zle o swoich partnerkach które chcą z nim kochać się jak lubią??!
Lepiej puszczać się na boku (chyba że kręci ja taki klimat) ale raczej mowa tu o normalnych relacjach
IDŹ DO SWOJEGO CHŁOPA I ZRÓB Z NIM CO LUBISZ będzie mega szcześliwy
Pozdr
 

Zonka i Maz

Cichy Podglądacz
Wystarczy tylko oddzielić wyraźnie i grubą kreską, życie seksualne, łóżkowe, intymne od życia rodzinnego... Tak właśnie funkcjonuje to u nas, w seksie żonka staje się wyuzdana, wulgarna, dzika, często perwersyjna a do tego nie raz zachowuje się jak to ktoś wcześniej napisał jak "ku.. a". Przy czym w życiu rodzinnym nie można przy niej chociażby przeklnąć, jest przeciwieństwem, totalnym świętoszkiem... Reasumując: kobiety przestańcie się bać co facet sobie o Was pomyśli... Wystarczy tylko konkretnie i jasno wyjaśnić, a fakt że moja żona tylko dla mnie zamienia się w taką dziką i perwersyjną "kurwę" powoduje, że cały czas tak bardzo siebie pożądamy bez chociażby najmniejszego cienia nudy czy rutyny.
 

toki28

Cichy Podglądacz
Hej ja uwielbiam takie coś jak rzadze kobieta molestuje gwalce nigdy nie Wiesz w która dziore ci wsadze napisz może akurat nasze rzadze i potrzeby się zagrają pawelpilawa@gmeil.com

- - - Zaktualizowano - - -

Ojej, co tu się dzieje :D ja nigdzie nie napisałam, że chce być zgwałcona, lub nawet, że się chce bawić w gwałt. Napisałam, ze fantazjuje o ostrym seksie zbliżonym do gwałtu, nie wiedziałam jak to inaczej nazwać, ale na pewno nie marzę o biciu mnie w twarz czy przykładowo pluciu na mnie.
Kiedy zaspokajam się sama najczęściej wyobrażam sobie ze idę np po parku, spotykam nieznajomego który w jakiś sposób mnie unieruchamia tak ze nie mam możliwości na żadna ucieczkę czy wydanie z siebie dźwięku, a później ostro i mocno mnie bierze.
To jest moja fantazja, wiadomo, że w realnym życiu nie chciałabym czegoś takiego z nieznajomym człowiekiem, ale już sama myśl o tym mnie podnieca.
Pisz Basiu pawelpilawa@gmail.com
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry