• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak znaleźć kogoś do spełniania fantazji?

Mężczyzna

Solstafir

Podrywacz
Znaczy faceci często bajerując laski powiedzą to co chce usłyszeć.
Z kolei laski programowo milczą o swoich upodobaniach seksualnych, chociaż te zapewne są zależne od faceta. Z bardzo przystojnym zapewne zrobią więcej.
Generalnie twierdzę że dziewczynom jest niebotycznie łatwiej znaleźć kogoś kto zrealizuje jej fantazje niż odwrotnie.
 
Mężczyzna

XXXxXXX22

Cichy Podglądacz
Hej, mam 22 lat i odkąd pamietam zawsze lubiłam czuć się niewinna i niepewna właściwie w każdej kwestii życiowej. Byłam niestety w dwóch związkach, gdzie partnerzy w ogóle nie wykazywali żadnej dominacji nade mną, przez co nawet nie miałam ochoty uprawiać seksu. Stad moje pytanie, jak szukać kogoś o podobnych preferencjach? Zdaje sobie sprawę, ze można o tym porozmawiac z partnerem, ale nie znając tego co on lubi, bałabym się powiedzieć przykładowo, ze w swoich fantazjach najczęściej skupiam się na ostrym traktowaniu mnie zbliżonym do gwałt
Napisz priv kręci nas to samo i jesteśmy z tego samego roku(22)
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Seks Praktykant
Hej, mam 22 lat i odkąd pamietam zawsze lubiłam czuć się niewinna i niepewna właściwie w każdej kwestii życiowej. Byłam niestety w dwóch związkach, gdzie partnerzy w ogóle nie wykazywali żadnej dominacji nade mną, przez co nawet nie miałam ochoty uprawiać seksu. Stad moje pytanie, jak szukać kogoś o podobnych preferencjach? Zdaje sobie sprawę, ze można o tym porozmawiac z partnerem, ale nie znając tego co on lubi, bałabym się powiedzieć przykładowo, ze w swoich fantazjach najczęściej skupiam się na ostrym traktowaniu mnie zbliżonym do gwałtu.
Zapraszam do rozmowy
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry