• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak trafić do dziurki?

Endrju

Nowicjusz
Ja powiem jedno :D Nie lubie słowa partner/partnerka :p:p Nie może być po prostu dziewczyna albo chłopak? :D No, a co do trafianie to nie widze problemy, by DZIEWCZYNA sama nakierowała bestie :) Nie psuje to wcale romantyczności, a jak chcecie romantyczność to sobie idźcie do ogrodu, albo na plaże i sie całujcie przy księzycu, albo przy zachodzie słońca :p Pozdrawiam.
 

gonia

Erotoman
Endrju napisał:
Ja powiem jedno :D Nie lubie słowa partner/partnerka :p:p Nie może być po prostu dziewczyna albo chłopak? :D No, a co do trafianie to nie widze problemy, by DZIEWCZYNA sama nakierowała bestie :) Nie psuje to wcale romantyczności, a jak chcecie romantyczność to sobie idźcie do ogrodu, albo na plaże i sie całujcie przy księzycu, albo przy zachodzie słońca :p Pozdrawiam.
a ja powiem ze własnie to slowo jest tak jakby bardziej dojzalsze :> nie wiem jak inaczej to okreslic ale chodzi o to ze mowiac chlopak/dziewczyna mam wrazenie jakbym miałam 13 lat no nie zawsze owszem tez tak mowie ale jak powiem "moj partner" ktos kto jest moim partnerem zyciowym a nie kula u nogi ktos na kogo moge liczyc nie twierdze ze mowiac chłopak tak nie jest ale tak jest jakos ladniej :>
no coz kazdy moze miec swoje zdanie
 

Endrju

Nowicjusz
gonia napisał:
Endrju napisał:
Ja powiem jedno :D Nie lubie słowa partner/partnerka :p:p Nie może być po prostu dziewczyna albo chłopak? :D No, a co do trafianie to nie widze problemy, by DZIEWCZYNA sama nakierowała bestie :) Nie psuje to wcale romantyczności, a jak chcecie romantyczność to sobie idźcie do ogrodu, albo na plaże i sie całujcie przy księzycu, albo przy zachodzie słońca :p Pozdrawiam.
a ja powiem ze własnie to slowo jest tak jakby bardziej dojzalsze :> nie wiem jak inaczej to okreslic ale chodzi o to ze mowiac chlopak/dziewczyna mam wrazenie jakbym miałam 13 lat no nie zawsze owszem tez tak mowie ale jak powiem "moj partner" ktos kto jest moim partnerem zyciowym a nie kula u nogi ktos na kogo moge liczyc nie twierdze ze mowiac chłopak tak nie jest ale tak jest jakos ladniej :>
no coz kazdy moze miec swoje zdanie

Ale partner to mi sie kojarzy z partnerem do tańca :p
 

ted

Biegły Uwodziciel
Moze byc tez partner lozkowy. Ale bez przesady partner to normalne okreslenie osoby z ktora jakos dzielimy zycie, czy to w zyciu mlodzienczym czy w malzenstwie.
 

Szarka

Erotoman
Endrju napisał:
Ja powiem jedno :D Nie lubie słowa partner/partnerka :p:p Nie może być po prostu dziewczyna albo chłopak? :D

mąż, żona :p sporo moich znajomych żyje w związkach nieformalnych i wtedy używają określeń: partner , partnerka
 

SETH

Podrywacz
Weź interes w swoje łapy, naprowadź go w okolice dziurki swojej dziewczyny i głaszcz ją swoim ptakiem z góry na dół, z dołu do góry :) Na pewno bardzo szybko wspomniane okolice staną się wilgotne, 'napęcznieją' i jaskinia rozkoszy nagle i bez ostrzeżenia łyknie Twojego smoka :)

Poza tym mnie też się na początku nie udawało trafić. A to za wysoko, a to za nisko, a to w udo trafiłem :lol: Dobrze, że jakaś kotka, albo inne zwierzę nie przechodziło koło mnie i mojej Wybranki, bo bym jeszcze na miano zoofila zasłużył :lol:
 

zivko edge 540

Cichy Podglądacz
tak jak mówisz !!!! dzis nie mam czsa ale powiem wam napisze ze ostatnia akcja była dobra w ryj !!!! sex w samochodzie jest zacny i wypasiony !!!! a z trafieniem juz tez było nie najzlej !!!! Dzięki Króliczku :*

:D ZDAŁEM MATME !!!!!
 

zerg6

Cichy Podglądacz
Wracajac do tego trafiwania :) , zaczynasz od łechtaczki idac siusiakiem w strone pupy delikatnie ale stanowczo naciskajac :) nie ma walka zeby sie nie udalo , Najlepiej jest jak juz w ogole trafia sie bez uzywania rak :)
ale to juz praktyka ..
Pozdro
 

-Q-A-Z-

Cichy Podglądacz
Przeglądałem ostatnio różne fora (forum nie wiem jak pisać) i zauważylem ze wielu facetów tak jak ja wcześniej ma problemy z włożeniem członka do pochwy. Piszą meżczyżni że jest milutko, wspaniała gra wstępna a tu nagle klapa. Nie potrafią włożyć członka do pochwy. Otóz drodzy panowie. Jeśli chodzi o pozycję klasyczna (z reszta we wszystkich bedzie podobnie) jest pewien mały sposobik. :) Kładziesz się kolego na dziewczynie. Staraj się aby twoje biorda były jak najniżej, ponieważ otworek jest nisko. Jeśli jesteś prawo ręczny włóż swoją prawą rękę pod jej prawą nogę. Pamiętaj żeby ręka była pod nogą a nie pomiędzy jej nogami - jeśli ręka bedzie pod nogą nie będzie blokowana i twoje biodra będą mogły zejść niżej ponieważ ręka nie będzie zajmowała miejsca pomiędzy nogami. Uchwyć członka w dłoń tak by palec wskazujący wysunąć nieznacznie poza żołądż. Paluszkiem znajdź otworek i przyłóż tam żołądź. teraz lekkie pchnięcie i jesteśmy w środku. :)

PODSUMOWUJĄC: pamiętaj żeby ręka nie blokowała ci miejsca i żeby była pod nogą partnerki, biodra jak najniżej, złap członka tak by twój palec wskazujący był wyprostowany i lekko wysunięty przez żołądź, znajdz tym paluszkiem dziurkę, przyłóż i pchnij.

Heh troszke to śmieszne - poradnik :D. ale jeśli raz sie to uda to poźniej już nie będziesz myślał o tym jak wprowadzić członka do pochwy. Będzie on tam sam lądował bezproblemowo :)

PS. w każdej pozycji można złapać członka tak by paluszek był lekko z przodu - by nim wyczyć wejście. POZDRAWIAM :)
 

zivko edge 540

Cichy Podglądacz
heyo wszystkim !!! jesli myslicie ze wieczorem patrzac w niebo widzicie spadajacew gwiazdy to nie macie dobrych mysli bo to nie gwiazdy a babole które porucznik von Gnublik puszcza zza ciemnej strony ksiezyca !!! a tak na marginesie to ogólnie napisze wam ze kto w młodosci głupim nie był ten na starosc nie zmadrzeje to raz a dwa to pamietajcie ot ym iz nawet najlepszy kon nie wejdzie do kazdej jaskini !!!! :p
 

zivko edge 540

Cichy Podglądacz
hmm jak myslicie czy papa smerf miał swoją ulubiona pozycje a jesli tak to zkim uprawiał seks czy to była smerfetka a moze siłacz tego nie wiemy i dlatego własnie teraz powstaje pytanie z kim papasmerf uprawił seks i jaka była jego ulubiona pozycja no i co najwazniejsze czy nie miałproblemów z trafieniem ..... :lol:
 

Kolorowy

Podrywacz
EJ no... ja też czasami przegladam to forum będa w iśie zielonym nastroju ale nie wypisuję aż takih farmazonów...
Koszałek napisałem jedno zdanie i ejst ok... ale po co odrazu ały post schizów jerychońskich?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry