• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak się pozbyć plam i blizn na twarzy?

młoda

Podrywacz
Typowo na cerę są Diane - ja płaciłam niecałe 10 pln. Regulon wiem, że jest troszkę ponad 20 pln, może jakieś 23-24, a Yasmine ok 40 :/ Osobiście polecam Diane, bo jest lekiem typowo na te problemy i chyba najbardziej pomoże.
 

dj

Cichy Podglądacz
Przeszczep skóry... albo twarzy... a najlepiej tak jak kolega Tobie radził Solarium.

Miałem problem z pryszczami... kolega co gada że łoje będą, bo twarz się przyzwyczai itd to jemu już podziękujemy.

Chodzę od ponad roku na solarium... najpierw łaziłem, aby się opalić... hmmm opaliłem się. Teraz chodzę już od wielu miechów raz na tydzień, aby utrzymać opaleniznę.

Nie mam praktycznie wogóle syfów na twarzy ani nigdzie na ciele, a przyznam, że nie było takiego dnia abym miał twarz bez jakiś syfków....

Od kiedy chodze... pryszcz zdarza się sporadycznie... ale i tak mały się robi... naprawdę sporadycznie.

Polecam... i niech kolega białas, nie gada głupot jeżeli nie ma pojęcia jak nawet wygląda solarium...
 

Jing

Seks Praktykant
solarium nie pomoże usunąć blizn. Blizny usuwa się póki co jedynie poprzez złuszczanie naskórka. Mój brat miał ten sam problem i jedynie to okazało się skuteczne. Jedyną wadą tego przedsięwzięcia jest dość długi i żmudny okres oczekiwania na wizualną poprawę ale lepsze to niż nic.
 

ultrix

Cichy Podglądacz
Czasem najlepsze okazują się najprostsze rozwiązania.
Kiedyś rozdrapywałem sobie, co niektóre pryszcze i potem zostawały brzydkie blizny i strupy. Skuteczny okazał się płyn po goleniu (może być coś innego co zawiera alkohol), który ładnie wysuszał te "pozostałości" i po kilku dniach zanikały. Wystarczyło raz na dzień przetrzeć/nasmarować.
 

kalarepa150

Cichy Podglądacz
Ja tez miałam ogromne, wręcz potworne problemy z cerą,męczyłam się, zostawały blizny, no i sceptycznie nastawiona spróbowałam kremu Acne Derm, czy ktoś go używał albo czy komuś pomógł ? Bo mi zdecydowanie tak, po paru tygodniach skóra gładka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Twojakochanka

Cichy Podglądacz
Najlepiej udać się do kosmetologa na serie kwasów aby maksymalnie złuszczyć naskórek a na sam koniec umówić się już w profesjonalnym gabinecie na laser. Super efekt gwarantowany. Moja przyjaciółka przeszła cały etap więc potwierdzone :)
 

lena77

Cichy Podglądacz
Najlepiej najpierw udać się do dermatologa. lepiej samemu nie podejmować żadnych działań, żeby przypadkiem nie pogorszyć sprawy.
 

dosina

Cichy Podglądacz
W zasadzie bardzo prosto jest się pozbyć blizn w dzisiejszych czasach. Moja koleżanka była na takich zabiegach laserem w cm Arnica i nie dłużej jak w dwa miesiące jej blizny zniknęły. Z tego co mówiła to metoda jest prosta, po prostu laserem powoduje się mikrouszkodzenia skóry, to powoduje jej stymulację i produkcję nowych, zdrowych komórek które zastępują te blizny czy plamy. Na pewno nie ma co stosować kremów "na blizny" , bo one zupełnie nie działają. A co do tych kwasów co ktoś wspominał, to ja bym się obawiała takie stosować na twarz :O
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry