• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mały meszek, wąsik pod nosem - jak się go pozbyć?

Status
Zamknięty.

maria16

Cichy Podglądacz
No cześc wszystkim. Mój problem polega na tym ze mam mały meszek pod nosem co starsznie mnie denerwuje. W sumie nie jest taki wielki ale widac go .Bardzo bym chciala go jakoś wybarwić bo ma czarne zabarwienie. Nie ma mowy o wyrywaniu pensetką czy woskiem czy jakąkolwiek depilajcje. Chcilabym tylko żeby te włoski nie były tak czarne. Słyszałam o jakiejś kuracji woda utleniową ale za bardzo nie wiem o co chodzi. Moze wy znacie cokolwiek (maseczki itp.) żeby temu zapobiec? Wielkie dzięki wszystkim :*
 

sii

Biegły Uwodziciel
po 1 - waski to chyba problem wielu dziewczat
po 2 - tutaj powinnismy zostawic pole do popisu paniom ktore taki problem maja lub mialy
po 3 - czemu nie ma mowy o wyrywaniu ?
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
po 1 - waski to chyba problem wielu dziewczat
po 2 - tutaj powinnismy zostawic pole do popisu paniom ktore taki problem maja lub mialy
po 3 - czemu nie ma mowy o wyrywaniu ?
Ameryki nie odkryłes :> hehe bardzo pouczajacy post juz lepiej by było jkabys nic nie pisał :)


no coz jesli chodzi o waski to nie mozna wyrywac czy depilowac bo beda odrastały szybciej i wiecej no wiec co pozostaje hmm wiele moich kolezanek nic z tym nie robi a co mozna to szczerze powiem Ci ze nie wiem mozna zawsze isc do kosmetyczki i zapytac sie czy sa jakies zabiegi albo do jakiegos specjalisty ale jakiego to nie mam pojecia :)
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Hm, z tego co czytałem to sobie życzą za taką depilację niemało, od 200-700zł. I z tego co wiem to jest to taka depilacja, że wypala wszystko permanentnie, tak że nie ma co odrosnąć :p I chyba wtedy hormony nie mają tu nic do rzeczy...może trzeba reklamować? :wink:
 

rose

Biegły Uwodziciel
straszny problem.. peseta w rękę i jazda.. przecież to wcale nie boli.. maria a brwi depilujesz??
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
ja się nie chcę bawić w to- trzeba zapomnieć o tym i już.
Ja na przykład nie zaakceptowałam tego problemu (jestem brunetką, więc... nie jest z nim lekko), ale postarałam się o tym zapomnieć, nikomu to nie przeszkadza, a sama czuję się już dobrze, więc luzik ;)
Im bardziej się starasz to zatuszować, tym bardziej pogłębiasz się w kompleksach.. A tu nie o to chodzi. Poza tym, jeśli nie masz pieniążków na laser- to i tak co miesiąc, czy co trzy tygodnie będziesz musiała się męczyć z depilacją wszelkiego rodzaju..- czy warto? Na to pytanko najlepiej sobie samemu odpowiedzieć...
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
a według mnie nie warto przejmować się, dołować, wydawać kasę na depilację, jeśli mozna o tym zapomnieć--> bo to w życiu absolutnie nie przeszkadza.
A że jest taka moda na gładkość, pięknośc, szczupłość itp--> ja szczerze mówiąc leję na modę :p

Podoba wam się Frida? Była osobą szanowaną, sexowną, miała powodzenie, talent, odnosiła sukcesy- a miała lekki wąsik i nie poddawała sie depilacji :twisted: Bierzcie z niej przykład :)

Poza tym, gdzieś czytałam, że kobiety z lekkim wąsikiem są lepsze w łóżku
:wink: - mają więcej testosteronu co wpływa na sex :p
 

rose

Biegły Uwodziciel
Frida.. kobieta z jedną wielką brwią zajmujacą 1/2 jej ciała :D a tak na serio jednym to przeszkadza inym nie.. ale skoro dziewczynie przeszkadza to niech pozbedzie sie problemu.. nie ma sensu przekonywac ze są ważniejsze rzeczy.. że nikt uwagi na to nie zwraca.. bo najważniejsze to czuć się dobrze w swojej skórze.. :)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
ja uważam, że Salma Hayek w roli Fridy była oszałamiająco piękna ;) nawet ze swoimi zrośniętymi brwiami i lekkim wąsikiem!
 

Szarka

Erotoman
Yossarian napisał:
Hm, z tego co czytałem to sobie życzą za taką depilację niemało, od 200-700zł. I z tego co wiem to jest to taka depilacja, że wypala wszystko permanentnie, tak że nie ma co odrosnąć :p I chyba wtedy hormony nie mają tu nic do rzeczy...może trzeba reklamować? :wink:

mylisz się Yos , u kobiet, które maja wysoki poziom testosteronu tak jak ja występuje hirsutyzm - jest to nadmiar owłosienia zpowodowany właśnie nadmiarem testosteronu. Z powodu mojej choroby, w moim kraju usuwanie nadmiaru owłosienia w tym przypadku wąsiku pokrywa całkowicie moja ubezpieczalnia. Widzisz to jest tak: jakby facet poszedł usuwać zarost to w miejscu gdzie zostanie ten włos usunięty nie odrośnie ale wyrośnie nowy w innym miejscu - taki problem stwarza testosteron niestety równiez kobietom :(
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry