• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak rozpocząć seks analny?

Kali

Cichy Podglądacz
A ja lubię anala, pomimo że jestem kobietą. szczególnie po penetracji pochwy. Dojść jest trudno, choć kiedyś mi się udało. To, co pisze Wesoły Romek to prawda, ale gdy kobieta się przyzwyczai, może być to miła alternatywa.
 

Erogen_pl

Cichy Podglądacz
Rozmawiać! Przede wszystkim rozmawiać :). Koledzy się ze mnie śmieją, że jestem racjonalista, ale naprawdę uważam, że rozmowa wiele daje. Niczego siłą nie wskóramy, a możemy jedynie wywołać złość partnerek, a w ostateczności się rozstać. A przecież nie o to chodzi :)
 
oczywiscie, nic na siłe. ale - żeby rozmowa miała jakikowiek sens, partnerka musi odczuwać chocby minimalne zainteresowanie tematem. chocby zaciekawienie, jak to jest? bo jesli ma nastawienie nie bo nie, bo to zboczone, niefajne, nieprzyjemne, nienormalne niemoralne etc, to nic z tego nie będzie. zwieracza zacisnie, i nic nie poradzisz. nawet jakby na skutek rozmowy werbalnie się zgodziła, a podswiadomie była nieprzekonana do analu - to też nic z tego nie będzie. brak bedzie koniecznego rozluznienia, żeby mozna było spenetrować anusa - albo nawet jak się uda, nie bedzie to dla niej przyjemne, a wręcz bolesne.
 

gejzer

Cichy Podglądacz
Wiele kobiet jest negatywnie nastawiona z założenia - nie bo nie - choć nigdy nie próbowały.
Wiele kobiet też jest negatywnie nastawiona bo raz spróbowały. A pierwszy raz zwykle nie musi być przyjemny. Szczególnie jak jest za wcześnie.

Sam się o tym przekonałem. Dla faceta analny też może być przyjemny. Za pierwszym razem było dziwnie, niekoniecznie przyjemnie. Ale o pewnym czasie jest to coś niesamowitego. Swoją kobietę długo przygotowywałem. Facet z reguły chce jak najszybciej wejść. A ja przez kilka miesięcy wpierw dotykałem palcem. Wpierw oczywiście opory a później sama się prosiła by złapać za dziurkę. Później doszło lizanie i wkładanie palca. Stosunek wyszedł już z jej inicjatywy. Oczywiście pierwszy raz był raczej do zapomnienia bo penetracji raczej nie było. Dopiero później było już normalnie. Prawdopodobnie na początku zawsze wpływ ma głowa. To tak jak wielu facetom nie staje przy pierwszym zbliżeniu.
 

Rysikowa

Cichy Podglądacz
Sex analny

Witam! Chciałabym wypróbować przyjemność płynącą z zabawy drugą dziurką, więc proszę Was o pomoc. :) Macie dla mnie jakieś rady jak najlepiej zacząć ? Z góry wielkie DZIĘKI !
 

Aben

Cichy Podglądacz
sprawdz jak ciasna jest twoja dziurka, pametaj jednak ze przy odpowiednim podejsciu psychicznym i przy odpowiednim podnieceniu nie wazne to jak wąska tam jestes;)
Proponuje moze probe najpierw samej np korek analny aby poznac uczucie.,
Jesli nie w ten sposob to masaz pupki jezyczkiem, pozniej partner moze wsunac paluszka a pozniej jak poczujesz ze to za malo a napewno tak bedzie , jestes juz gotowa na kutaska.
Dasz sobie rade a przyjemnosc plynac z takiego sexu jest nadzwyczaj przyjemna dla dwojga !!
powodzpnka
 

Aben

Cichy Podglądacz
Hmm wiec ciezko bedzie ci sie zaspokoic paluszkiem analnie mimo wszystko to jednak nie cipka ;)
 

Aben

Cichy Podglądacz
Pamietaj na przyszlosc ze dla faceta tez to jest przyjmene i nie ma to nic wspolnego z homoseksulizmem
 

Aben

Cichy Podglądacz
Oczywiscie ja tez nie mam ale napisalem to w ten spospb poniewaz wielu przede wszystkim facetow uwaza ze jak facet lubi sie zabawiac analnie to od razu gej pedal itd;// po prostu
nie wiedzialem czy w tych sprawach tez jestes poczatkujaca. Ja natomiast nie jestem bi i brzydze sie facetami pod tym wzgledem. Nie znaczy to ze jesstem homofobem bo znam 3 geji i sa bardzo dobrymi ludzmi ale mimo wsyztsko jelsi chodzi o te sprawy to normalne nie jest ze ciagnie do tej samej plci. Ale - Kazdy jednak robi co lubi kazdy jest wolny
 
Ostatnia edycja:

Obcinaczka

Cichy Podglądacz
Myślicie, że samodzielne zabawy z korkiem analnym mogą pomóc? Ja niestety odczuwam zbyt duży dyskomfort i ból nawet przy jednym palcu.
 

Eroelite

Cichy Podglądacz
Zgadza się,dużo żelu nawilżającego plus korek lub wibrator analny,przy czym nie zapominaj o drugiej dziurce,najlepiej jeżeli partner będzie ja także pieścił,wtedy nie będziesz odczuwać bólu tylko przyjemność:)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry