• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak rozpocząć seks analny?

gonia

Erotoman
hmm tak czytam i czytam niom i hemm bo dzisiaj razem z partnerem tak sie troszke zbieralismy do tego w sumie z mojej inicjatywy ale to czysta ciekawosc niom ale na probach sie tylko skonczylo bo nie wiem jak to jest i w ogole wiec dalismy sobie spokoj
tylko prosze bez glupich komentarzy na ten temat
 

malenka42

Cichy Podglądacz
gonia napisał:
hmm tak czytam i czytam niom i hemm bo dzisiaj razem z partnerem tak sie troszke zbieralismy do tego w sumie z mojej inicjatywy ale to czysta ciekawosc niom ale na probach sie tylko skonczylo bo nie wiem jak to jest i w ogole wiec dalismy sobie spokoj
tylko prosze bez glupich komentarzy na ten temat

ciekawosc??no moze!
ale moim skromnym zdaniem to rzadna przyjemnosc. :wink:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
uu.. my tez keidyś spróbowaliśmy anala. Ale to była kompletna porażka:) Trochę śmiechu i nic więcej, no troszkę bólu, ale nie mamy zamiaru więcej tego robić. Tzn nie udało się nam, próbowaliśmy, ale ni-dy-rydy :D
 

malenka42

Cichy Podglądacz
kasiulla napisał:
uu.. my tez keidyś spróbowaliśmy anala. Ale to była kompletna porażka:) Trochę śmiechu i nic więcej, no troszkę bólu, ale nie mamy zamiaru więcej tego robić. Tzn nie udało się nam, próbowaliśmy, ale ni-dy-rydy :D

racja!!!
nie to co oral............:)calkiem przyjemny:)
 

lakiluk

Cichy Podglądacz
Zgadzam się z wesołym romkiem nic dodać nic ująć wszystko opisał ze szczegółami i krok po kroku. A od siebie dodam iż taka forma seksu wymaga zangażowania uczuciowego oraz emocjonalnego i oczywiście dojrzałości i akceptacji, jeżeli oboje tego pragniecie to jest wszystko ok ja i moja partnerka uprawiamy ten rodzaj seksu już jakisz czas i jest ok. Tutejsze forumowiczki twierdzą że sprawia to bul na początku tak. Moja Pani twierdzi że orgazm osiągany przy stosunku analnym jest czasami głępszy niż pochwowy także przyjemność osiągana z różnych form współżycia jest sprawą indywidualną partnerów i niema co generalizować że to boli jest fe itp.
 

madzia

Podrywacz
ZANIEDBAŁAM FORUM :D CZYTAM I CZYTAM... W KOŃCU WYPADAŁO BY JAKIŚ KOMENTARZ DAĆ :) ... CO DO TEGO TEMATU TO JA SIĘ NIE ODWAŻYŁAM CHOCIAŻ MÓJ PARTNER KIEDYŚ TEGO CHCIAŁ... TERAZ PO CZĘŚCI ZMIENIŁ ZDANIE... ALE I TAK WIEM, ŻE W GŁĘBI SWOICH PRAGNIEŃ CHCIAŁBY SPRÓBOWAĆ SEXU ANALNEGO :wink: JA JAKOŚ NIE EJSTEM DO TEGO PRZEKONANA :?
 

lakiluk

Cichy Podglądacz
Najważniejsze w tym jest aby dwoje chciało naraz i w tedy jest ok. Co innego jak ty chcesz a twoja Pani chciała by ale się boi (musi być tego pewna, po pierwszej próbie chce sprubować dalej i dalej) przecież upodobania co do sexu to sprawa indywidualna każdego człowieka i albo nam to pasuje i akceptujemy to albo nie i się męczymy z sobą
 

Edeq

Podrywacz
esther napisał:
wprawdzie moja wypowiedz miala inny kontext... ale niech ci bedzie - ale to sie nazywa swobodne tlumaczenie
Domyśliłem się, że miała inny kontekst ;)
Ja cię jednak poparłem w "zgłoszeniu przeciwu" ;)
Sory, jeśli wyglądało to na manipujację ;)
 

esther

Seks Praktykant
Edeq napisał:
esther napisał:
wprawdzie moja wypowiedz miala inny kontext... ale niech ci bedzie - ale to sie nazywa swobodne tlumaczenie
Domyśliłem się, że miała inny kontekst ;)
Ja cię jednak poparłem w "zgłoszeniu przeciwu" ;)
Sory, jeśli wyglądało to na manipujację ;)

alez ja uwielbiam ludzi grajacych moimi zasadami gry...
 

prawnik28

Seks Praktykant
delikatnie....delikatnie....i ważne, aby ukochana była rozluźniona i spontaniczna. Wtedy tylko może mieć przyjemność z analu. No i najważniejsza jest wzajemna miłość, zaufanie i akceptacja. Bez tego: nie ma mowy!!!!!
 

esther

Seks Praktykant
prawnik28 napisał:
delikatnie....delikatnie....i ważne, aby ukochana była rozluźniona i spontaniczna. Wtedy tylko może mieć przyjemność z analu. No i najważniejsza jest wzajemna miłość, zaufanie i akceptacja. Bez tego: nie ma mowy!!!!!

najlepszy sex analny mialam z facetem ktorego w ogole nie kochalam
fakt faktem - akceptowalam go i w jakims sensie pewnie i ufalam
wiec twoja teoria siada

najwazniejsze jest 100 procentowe przekonanie obu stron i odpowiedni partner, odpowiedni czas, miejsce i atmosfera

ps. zgadzam sie co do delikatnosci i rozluznienia
tylko to slowo 'ukochana'...
czy sadzisz ze wszyscy ludzie na swiecie uprawiaja sex z osobami ktore kochaja ???
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
tylko to slowo 'ukochana'...
czy sadzisz ze wszyscy ludzie na swiecie uprawiaja sex z osobami ktore kochaja ???
Seks w gruncie rzeczy jest dopełnieniem miłości duchowej, jednakże żyjemy w dobie kapitalizmu i teraz za pieniądze robi się dosłownie wszystko.
 

esther

Seks Praktykant
Koszałek Opałek napisał:
tylko to slowo 'ukochana'...
czy sadzisz ze wszyscy ludzie na swiecie uprawiaja sex z osobami ktore kochaja ???
Seks w gruncie rzeczy jest dopełnieniem miłości duchowej, jednakże żyjemy w dobie kapitalizmu i teraz za pieniądze robi się dosłownie wszystko.

a nie pomyslales o tym ze niektorzy sexuja sie dla samego sexu
nie wchodza w to zadne pieniadze czy wyzsze uczucia
po prostu dwoje doroslych ludzi uprawiajacych dobry bezpieczny sex
moga sie nawet lubic i szanowac
ale glownie chodzi o sex

???
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Zachowujesz się tak samo impertynencko jak Maverick - ja szanuję Twoje zdanie, Ty zaś mojego jak i innych osób nie potrafisz uszanować, więc zalecam trochę "zawrzeć gębę", jak to się mówi.

Jednemu sprawia przyjemność uprawianie miłości fizycznej z osobą, której nie kocha, nie darzy jakimś specjalnym uczuciem - po prostu robi to dla samego kontaktu fizycznego dwóch osób. Inny zaś nie potrafi czerpać przyjemności z seksu tylko fizycznego.

Nie ma co o takich rzeczach rozmawiać, gdyż tak jak w innym temacie zostało napisane, o gustach się nie dyskutuje.
 

esther

Seks Praktykant
Koszałek Opałek napisał:
Zachowujesz się tak samo impertynencko jak Maverick - ja szanuję Twoje zdanie, Ty zaś mojego jak i innych osób nie potrafisz uszanować, więc zalecam trochę "zawrzeć gębę", jak to się mówi.

Jednemu sprawia przyjemność uprawianie miłości fizycznej z osobą, której nie kocha, nie darzy jakimś specjalnym uczuciem - po prostu robi to dla samego kontaktu fizycznego dwóch osób. Inny zaś nie potrafi czerpać przyjemności z seksu tylko fizycznego.

Nie ma co o takich rzeczach rozmawiać, gdyż tak jak w innym temacie zostało napisane, o gustach się nie dyskutuje.

cytat o gustach jest moj :->

ja szanuje twoje zdanie
tylko ty nigdzie nie piszesz 'wedlug mnie bla bla bla' lecz 'w gruncie rzeczy bla bla bla'
to chyba lekka roznica

ps. nie denerwuj sie zbytnio
zlosc urodzie szkodzi ;->
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry