• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak przygotować się do seksu analnego?

Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
Czy to konieczne ?
Za każdym razem robicie lewatywę i bez tego się nie obejdzie ?
Ja uprawiam z żoną regularnie anala od wielu lat i ona nigdy sobie lewatywy nie robiła. Myje się tam bardzo dokładnie, paluszkiem w środku, musi wiedzieć ze to jest odpowiedni dzień i bez tego jedziemy, nigdy nic złego się nie wydarzyło, wręcz przeciwnie, same piękne rzeczy :)
 
Mężczyzna

Łowca_przygod

Cichy Podglądacz
Z wieloma kobietami uprawiałem anal, niektóre rozdziewiczałem w ten sposób i większość z nich nigdy lewatywy nie robiła. Zawsze było miło i przyjemnie, oczywiście higiena tak jak trzeba, dziewczyny zadbane i pachnące. Zawsze zaczynam od minetki, trochę seksu klasycznego, żeby dobrze podniecić dziewczynę. Później przechodzę do lizania tyłeczka, aż dziewczyna rozluźni się na tyle, żeby można wsunąć lekko język do środka. Wtedy przechodzę do rozgrzania palcami, następnie dużo lubrykantu i po chwili takiej zabawy, kiedy posuwam już dupkę palcem to dużo nawilżenia na kutasa i delikatnie wchodzę. Trzeba czuć jak kutas wsuwa się w dupkę, bardzo powoli i delikatnie, tak żeby sam się tam wcisnął pod lekkim naporem. Jak już wejdzie dość głęboko to najpierw chwilę czekam nieruchomo, żeby dziewczyna mogła się przyzwyczaić i dopiero zaczynam delikatnie się ruszać. Stopniowo coraz mocniej, staram się czuć reakcje dziewczyny i czy jest gotowa żeby przyspieszyć. Po takiej rozgrzewce zawsze kończy się mocnym rżnięciem i nigdy jeszcze żadna nie narzekała, a z cipki zawsze strumień się leje. Chociaż miałem wariatki, które od razu chciały żebym się mocno wcisnął analnie i bez rozgrzewki na normalnym tempie, ale to już kwestia upodobań dziewczyny. Nie wolno tak robić, jeżeli facet nie jest pewny, że dziewczyna tak lubi, bo można ją zniechęcić.
Natomiast jak mnie dziewczyny bzykały straponem to zawsze upewniam się czy jestem "pusty" a później pod prysznicem dokładnie się myję palcem w środku, dla pewności. Natomiast w trakcie zabawy lizanie jest przyjemne, ale równie dobrze mogę od razu mieć gumowego kutasa, ważne żeby było dużo lubrykantu i powoli na początku.
 
D

Deleted member 42063

Guest
Trzeba czuć jak kutas wsuwa się w dupkę, bardzo powoli i delikatnie, tak żeby sam się tam wcisnął pod lekkim naporem. Jak już wejdzie dość głęboko to najpierw chwilę czekam nieruchomo, żeby dziewczyna mogła się przyzwyczaić i dopiero zaczynam delikatnie się ruszać. Stopniowo coraz mocniej, staram się czuć reakcje dziewczyny i czy jest gotowa żeby przyspieszyć.
Dokladnie. Zaufanie to jest klucz. Bo czuje to kiedy facet sie “pcha” a kiedy jest delikatny. Nawet nie musi nic mowic, kiedy jestem tylem to i tak go nie widze😄 ale czuje jak mysli tylko o sobie. Absolutnie nawet milimetr nie moze byc na sile. Bol bedzie lekki ale to wystarczy poczekac jak tu kolega napisal😉 to moze byc przyjemne ale najlepiej ze stalym partnerem.
I wazelina lub cos na oleju, zeby sie “wslizgnac”😂
Dla mnie zelowy nie dal rady.
No i higiena i wystarczy🤭
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dokladnie. Zaufanie to jest klucz. Bo czuje to kiedy facet sie “pcha” a kiedy jest delikatny. Nawet nie musi nic mowic, kiedy jestem tylem to i tak go nie widze😄 ale czuje jak mysli tylko o sobie. Absolutnie nawet milimetr nie moze byc na sile. Bol bedzie lekki ale to wystarczy poczekac jak tu kolega napisal😉 to moze byc przyjemne ale najlepiej ze stalym partnerem.
I wazelina lub cos na oleju, zeby sie “wslizgnac”😂
Dla mnie zelowy nie dal rady.
No i higiena i wystarczy🤭
Na pewno trzeba podejść luźno i nie spinać się, im luźniej tym lepiej w obie strony. Ja z byłą partnerką, ponieważ tylko jedna się skusiła ze mną i uprawiała ten sposób miłości też pierwszy raz użyliśmy bardzo dużo oliwki oraz dość dwa specyficzne dildoski, a potem to już bajka. :D
 
Mężczyzna

dawidte

Cichy Podglądacz
Hej. Większość wydziwja: lewatywy srywy, psychologia, po co pchać tam gdzie nie trzeba, on zadowolony ,ona nie czuje przyjemności. Kobieta czuje przyjemności podwójna: analna i z tego że sprawia w ten sposób przyjemność partnerowi. Psychologia: jak ktoś chce to będzie odczuwał/a przyjemność z takiego sexu. Lewatywa: można, ale... Ja np nigdy, wystarczy tedo dnia zrezygnować z np obiadu, lub jeść mnie WC przed stosunkiem, i powinno być ok. Oczywiście można się przygotować, wibrator, dildo, korek analny(nawet nie duży)rozluźni zwieracz. Najważniejsze jest jednak podejście ruchajacego(chyba że ma naprawdę wielkiego obwod 20+) jeżeli umiejętnie do tego podejdzie będzie ok. Jeżeli będzie myślał o tym żeby partnerce sprawić przyjemność. To sprawi. Wystarczy na nią patrzec, wszystko widać. Początek zawsze delikatnie bez pośpiechu, nic na siłę. Wazelina i wszystko się zmieści.
 
Mężczyzna

parka2830

Cichy Podglądacz
My praktykujemy ten rodzaj sexu, żona robi sobie lewatywę z węża prysznicowego kilku krotnie. Później paluszkiem rozciąga sobie zwieracz, stosujemy żel na bazie wody. Sex analny jest wtedy jak ma dni płodne i nie ma gumek. W dni bezpłodne bawimy się lepiej 6 pchnięć do cipki, 6 do pupy i z pupy do buzi też 6 i od nowa z buzi do cipki i tak gdzie dojdę to ta dziurka jest zalana spermą. Bawimy się tak co 2-3 miesiąc już 8lat i nic nie złapała.
Czasem jest bzykanko cipki, a później pupy ma orgazm analny podczas penetracji.

Podczas okresu też cipkę bzykam żona bardzo to lubi, ale jak się umyjemy i pod prysznicem, śmiejemy się z tego że znowu dziewictwo straciła.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dokładnie .
Temat dotyczy seksu analnego w formie stosunku ,ale jestem ciekaw opinii zwolenniczek i zwolenników fistingu analnego.
To nie jest prowokacja ,wiem o czym piszę :)
Twój post oraz post @hetmana
No w ten rodzaj seksu jest spoko, ale w czasach świetności Grecji nikt nie uprawiał go z małpą i nikt nie miał wirusa HIV więc był bardziej bezpieczny, nie było też chorób zakaźnych z Ameryki północnej i południowej.
Więc tak 2,5-2tysiące lat temu seks analny był dużo bardziej bezpieczny.
Co więcej ludzie też jedli więcej naturalnych rzeczy, a nie syfu, który tworzy w naszym organizmie syf a jedzenie błonnika skutecznie ten syf usuwało a teraz prawie w ogóle błonnik nie jest w diecie.
 
Mężczyzna

axell74

Cichy Podglądacz
Ja uprawiam z żoną regularnie anala od wielu lat i ona nigdy sobie lewatywy nie robiła. Myje się tam bardzo dokładnie, paluszkiem w środku, musi wiedzieć ze to jest odpowiedni dzień i bez tego jedziemy, nigdy nic złego się nie wydarzyło, wręcz przeciwnie, same piękne rzec
U nas tak, samo. Jeszcze nigdy nie było "złej" przygody, a robi to często bo lubi, ze mną i nie tylko. Wydaje mi się, że to jest indywidualna sprawa u każdej osoby, nie ma reguły.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry