• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak przekonać mamę

Mężczyzna

marcinstefanski46a@gmail.

Seks Praktykant
Witam
Jestem Marcin mam 35 lat.

Od lat mam pewne marzenie związane z prezentem dla mamy. Chciałbym jej choć raz w życiu podarować coś takiego nietypowego co zapamięta chyba na całe życie. Czy na urodzin, czy na święta, obojętnie jaka okazja chcę choć raz w życiu jej to podarować. Prezent nietypowy dosłownie chcę zaprosić ja do siebie na jakieś takie wspominki z dawnych lat i poprosić by raz jedyny pozwoliła mi zobaczyć jej pochwę chociaż Tylko chwilę ją zobaczyć. A jeśli już by pozwoliła to minetke bardzo bym chciał jej zrobić to moje takie marzenie. Tylko nie wiem jak mam się z nią o tym dogadać.

Mężczyzna

brunecik 36

Cichy Podglądacz
Witam. ja mam 36 lat moja mama 58 i od najmłodszych lat ją podglądałem i strasznie mnie kreci i bardzo chciałbym ja namówić żeby się ze mną przespała. Może to dziwnę, ale silniejsze ode mnie i nie wiem co zrobić, kiedys o tym poiwiedziałem to powiedziała, żejestem jej synem i to nie wskazane. Razjak mnie odwoziła z imprezy rodzinnej będąc pijany pocałowałem ją w usta, chciałem z jezyczkiem ale nie wpusciał, spytalem, czy moge ją pocałować drugi raz zgodziła sie nie broniła ale języczka nie dała sobie włożyc i powiedziała zebym w końcu o tym zapomniał. Wydaje mi się, ze może i by chciała, ale boi się że ktoś by mogł się o tym dowiedziec i dla niej byłby to wstyd. Hmm... za każdym razem na jej widok mi staje i nie wiem dlaczego aż tak na mnie działa, ale to się po prostu dzieje. Powiedzcie czy komuś udało sie naprawdę przeżyć seks z własną matką - jeśli tak to podpowiedzcie co zrobic , zeby sie zgodziła i namówić ją na szakiny seks z synem. Może wtedy mi przejdzie a tak nie daje mi to spokoju... Licze na to, że może trafi na ten post i go przeczyta domyśli się, zę to ja i kiedyś w końcu pozwoli się przelecieć. Mamusiu oragnę Cię strasznie.....

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie wiem, czy masz świadomość, że to o czym piszesz stanowi p-stwo z art 201 KK (kazirodztwo). Administracja forum nie moze tolerować w treściach zawartych w postach takich elementów jak : przygotowanie, nakłanianie itp. Tego typu zachęty nalezy przenieść do sfery prywatnej korespondencji.