• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak przekonać mamę

Mężczyzna

Lizoman

Seks Praktykant
Witam
Jestem Marcin mam 35 lat.

Od lat mam pewne marzenie związane z prezentem dla mamy. Chciałbym jej choć raz w życiu podarować coś takiego nietypowego co zapamięta chyba na całe życie. Czy na urodzin, czy na święta, obojętnie jaka okazja chcę choć raz w życiu jej to podarować. Prezent nietypowy dosłownie chcę zaprosić ja do siebie na jakieś takie wspominki z dawnych lat i poprosić by raz jedyny pozwoliła mi zobaczyć jej pochwę chociaż Tylko chwilę ją zobaczyć. A jeśli już by pozwoliła to minetke bardzo bym chciał jej zrobić to moje takie marzenie. Tylko nie wiem jak mam się z nią o tym dogadać.
 
Mężczyzna

brunecik 36

Cichy Podglądacz
Witam. ja mam 36 lat moja mama 58 i od najmłodszych lat ją podglądałem i strasznie mnie kreci i bardzo chciałbym ja namówić żeby się ze mną przespała. Może to dziwnę, ale silniejsze ode mnie i nie wiem co zrobić, kiedys o tym poiwiedziałem to powiedziała, żejestem jej synem i to nie wskazane. Razjak mnie odwoziła z imprezy rodzinnej będąc pijany pocałowałem ją w usta, chciałem z jezyczkiem ale nie wpusciał, spytalem, czy moge ją pocałować drugi raz zgodziła sie nie broniła ale języczka nie dała sobie włożyc i powiedziała zebym w końcu o tym zapomniał. Wydaje mi się, ze może i by chciała, ale boi się że ktoś by mogł się o tym dowiedziec i dla niej byłby to wstyd. Hmm... za każdym razem na jej widok mi staje i nie wiem dlaczego aż tak na mnie działa, ale to się po prostu dzieje. Powiedzcie czy komuś udało sie naprawdę przeżyć seks z własną matką - jeśli tak to podpowiedzcie co zrobic , zeby sie zgodziła i namówić ją na szakiny seks z synem. Może wtedy mi przejdzie a tak nie daje mi to spokoju... Licze na to, że może trafi na ten post i go przeczyta domyśli się, zę to ja i kiedyś w końcu pozwoli się przelecieć. Mamusiu oragnę Cię strasznie.....
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Nie wiem, czy masz świadomość, że to o czym piszesz stanowi p-stwo z art 201 KK (kazirodztwo). Administracja forum nie moze tolerować w treściach zawartych w postach takich elementów jak : przygotowanie, nakłanianie itp. Tego typu zachęty nalezy przenieść do sfery prywatnej korespondencji.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry