• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak poznać partnerkę lubiącą piss?

Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Wszystko prawda, ale gdzieś powiedzmy, że jestem zmęczony tekstami: chyba Cię pojebało, chory jesteś itd. Po prostu ostatnio doszedłem do wniosku, że raz chciałbym się zrealizować w pełni w swoich fantazjach i szukam kogoś po fetyszu 😂 Chociaż póki co nie wiem czy to realne 🤪
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
Sam mam nietypowy i mało popularny fetysz i wiem z własnego doświadczenia że znalezienie partnerki z która jest chętna na wspólną zabawę w tym fetyszu graniczy z cudem.
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
W sensie to nie jest tak, że nigdy nikogo nie spotkałem w tym temacie 😅 Wręcz bym powiedział, że przygód trochę było... Ale jedną zawaliłem sam za co pluje sobie w brodę, raz super dziewczyna, chyba wykorzystała mnie jako przygodę i nie miałem z nią później kontaktu a turbo żałuję, innym razem dziewczyna tak dobra, że mieliśmy razem kaca moralnego i rozstaliśmy się w zgodzie itd itd. A gdzieś mi się marzy taki związek gdzie mógłbym poznać dziewczynę która to lubi, którą to kręci i bawić się tym na 100 milionów sposobów. Trochę marzenie pewnie ściętej głowy ale kurde wraca od czasu do czasu a chłop się tylko coraz starszy robi :/
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Faceta tez trudno poznać. To musi być wspólna dynamika, zgranie się. Mnie kręci bardzo dużo jak chodzi o sikanie, na siebie tez bym pozwoliła. Trafiło mi się może ze dwa razy, ze kogoś to tak mega kręciło, ale oprócz tego to niestety posucha. Przez internet raczej tak słabo szukać, sam fetysz to za mało, jak z facetem sie gadka nie klei, erotoman gawędziarz, jest z drugiego końca Polski, a na domiar złego nie będzie mi sie podobał, to nic z tego. Czasem fajnie jest sie zabawić z kimś przez internet, a na żywo zapytać, spróbować jak coś już wpadnie, pod wpływem podniecenia można sie zgodzic na więcej. Plus czasami podnieca sama świadomość, ze sie chociaż zapytało i spróbowało, to znaczy, ze ktoś już wie 🤭
Lubię te klimaty, ale raczej tylko w jedną stronę, gdy kobieta sika na mnie. Z kolei żona nie przepada za tym. Czasami praktykujemy tak, że siadam na sedesie, biorę żonę na kolana przodem do siebie i wtedy sika na mnie a właściwie głównie na mojego fiuta. Może niewiele, ale na maksa mnie to kręci 🔥
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Lubię te klimaty, ale raczej tylko w jedną stronę, gdy kobieta sika na mnie. Z kolei żona nie przepada za tym. Czasami praktykujemy tak, że siadam na sedesie, biorę żonę na kolana przodem do siebie i wtedy sika na mnie a właściwie głównie na mojego fiuta. Może niewiele, ale na maksa mnie to kręci 🔥
Zawsze coś 😁chociaż właśnie nieraz były jakieś namiastki, że dało się na coś skusić czy coś. Ale często było widać, że drugiej połowie nie sprawia to takiej przyjemności, albo, że w ogóle się odwraca... A fajnie byłoby znaleźć kogoś kto ma takiego hopla jak ja 😁
 
Kobieta

madziula89

Cichy Podglądacz
desperacja = bardzo silna potrzeba zrobienia siku, wstrzymywanie jak najdłużej itd..
Abstrahując od tej desperacji, skoro sam pissing to nie problem, to jak kogoś takiego spotkać albo chociaż z kimś takim porozmawiać przez Internet? Miałem około 20 partnerek IRL i żadna nie podzielała moich zainteresowań. Jasne, zgadzały się żeby mi sprawdzić przyjemność, ale nie kręciło ich to.
Hejka ja bym chciała takie coś przeżyć kiedyś
 
Mężczyzna

Luke-WettingFan

Cichy Podglądacz
Ja mam ciut gorzej, gdyż chciałbym poznać kobietę, która poza desperacją jeszcze dodatkowo posika się przy mnie. A w wersji najbardziej porządanej posika się siedząc mi na kolanach podczas całowania :)
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Nie wiem jak można oczekiwać otwartości seksualnej od Polskich kobiet. Polskie kobiety często są wychowywane w przeświadczeniu że mają być skromne, uległe. I że mają się przysłowiowo "szanować". Moje ulubione powiedzenie wiejskich Grażyn i Januszy to "ubierać się Z KLASĄ". Jak ktoś pierdoli takie głupoty to wiem że mam do czynienia z prostakiem i debilem.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
że mają być skromne, uległe. I że mają się przysłowiowo "szanować"
Jak dla mnie kobieta, która dba o zdrowie, nie pali, nie chla, nie wsuwa śmieciowego żarcia i nie przeciąża się bez potrzeby (czy to dosłownie, czy w przenośni), tylko jest aktywna fizycznie, lubi i ceni pobyt na świeżym powietrzu i zdrowe jedzenie, w związku z tym właśnie się szanuje - zresztą, tak samo mężczyzna. To jest właśnie przejaw szacunku do siebie.
Aktywność seksualna nie ma żadnego bezpośredniego związku z szanowaniem się - no chyba że mowa o przypadkach takich jak prostytucja lub korzystanie z usług prostytutek.
Choć biorąc pod uwagę, że prostytuują się najczęściej te osoby, które w dzieciństwie odczuwały niedostatek lub brak miłości, i którym nie zaszczepiono poczucia własnej wartości, to często wchodzenie w prostytucję koreluje z innymi rzeczami typowymi dla dzieci z dysfunkcyjnych rodzin, jak wagarowanie, wczesne wchodzenie w używki i nałogi, tworzenie bliskich relacji z patologicznymi osobnikami itd. Przy czym dysfunkcyjność takiej rodziny nie musi być zawsze oczywista ani widoczna na pierwszy rzut oka - bywa, że pozory mylą.

Kobieta może lubić różne kinki, i realizowanie ich w żaden sposób nie świadczy o szanowaniu lub nieszanowaniu się. Nie ma związku.
Kobieta może być np. dbającą o siebie, oczytaną psychoterapeutką, a przy tym lubić pissing, pegging, skóry, lateksy, winyle, masowanie partnerowi prostaty per rectum i przyjmowanie masażu joni, próbowanie wszelkich możliwych pozycji, zabaw, gadżetów erotycznych i odgrywania ról - i taka kobieta jak najbardziej się szanuje.
Moje ulubione powiedzenie wiejskich Grażyn i Januszy to "ubierać się Z KLASĄ".
No jak dla mnie kobieta ubierająca się w czarne skórzane body, legginsy lub czarną skórzaną spódniczkę i czarne skórzane kozaki do kolan ubiera się bardziej z klasą niż taka, która wychodziłaby z domu w worku na ziemniaki.
Nie powiedziałbym też, żeby ubieranie się w abaję i nikab lub burkę było ubieraniem się z klasą - IMHO to zupełnie bez klasy.
Samo używanie fraz "z klasą" lub "bez klasy" jeszcze o niczym nie świadczy - wszystko zależy od tego, jak ktoś rozumie dane sformułowanie, i co się za tym kryje.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Nie wiem jak można oczekiwać otwartości seksualnej od Polskich kobiet. Polskie kobiety często są wychowywane w przeświadczeniu że mają być skromne, uległe. I że mają się przysłowiowo "szanować". Moje ulubione powiedzenie wiejskich Grażyn i Januszy to "ubierać się Z KLASĄ". Jak ktoś pierdoli takie głupoty to wiem że mam do czynienia z prostakiem i debilem.
Nie bardzo rozumiem. Co otwartość seksualna ma wspólnego z ubieraniem się z klasą. Akurat to jest powszechnie używany zwrot i nie zależy od pozycji materialnej, statusu społecznego czy tym bardziej od otwartości na seks. Czasami prostytutka ubiera się bardziej z klasą niż pierdząca pani, której wydaje się, że jest pępkiem świata.
Aha, może powiedz jeszcze jakie jest Twoje ulubione powiedzenie miejskich Grażyn i Januszy, bo nie uważasz chyba, że tylko na wsi występuje ten typ ludzi.
 
Kobieta

Pani855

Nowicjusz
Nie wiem jak można oczekiwać otwartości seksualnej od Polskich kobiet. Polskie kobiety często są wychowywane w przeświadczeniu że mają być skromne, uległe. I że mają się przysłowiowo "szanować". Moje ulubione powiedzenie wiejskich Grażyn i Januszy to "ubierać się Z KLASĄ". Jak ktoś pierdoli takie głupoty to wiem że mam do czynienia z prostakiem i debilem.
Krzywdzące wrzucanie wszystkich kobiet do jednego wora. Ja akurat jestem bardzo otwarta i wiele moich znajomych taka jest. Może nie masz szczęścia trafiać na te otwarte? :)
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
@Banisteriopsis2 Można palić papierosy i raz na jakiś czas pić alkohol. Wiadomo że papierosy są szkodliwe ale palenie nie oznacza całkowitego braku szacunku do swojego zdrowia. Co do reszty nie do końca się zgodzę. I żeby nie było, daleko mi do świętej. Możesz to tłumaczyć na różny sposób ale duża część społeczeństwa w tym kraju ma inne myślenie. Ja się z Tobą zgadzam :)
 
Kobieta

Pani855

Nowicjusz
O tak! Tylko problem w tym, że ta głowa jest czasami umiejscowiona między nogami 😜
Ostatnio tego doświadczyłam. Gość tak się podjarał, że nie potrafił o niczym innym rozmawiać i oczekiwał ode mnie 100% gotowości na rozmowy i filmiki w temacie. A gdy nie odpisywałam, bo byłam w pracy, to zaraz pisał coś w stylu: „halo, jesteś tam?”, „odezwij się”. Podziękowałam panu ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry