• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak poznać partnerkę lubiącą piss?

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Chyba z tym samym kolegą pisałyśmy 😂
Chociaż nie jestem kobietą, ale też znam to z własnego doświadczenia. Jako że lubię wskoczyć w damskie ciuszki nie raz zdarza mi się otrzymywać takie wiadomości. Nic nie pomaga tłumaczenie, że jestem hetero, że nie interesują mnie faceci a fiuty, które mi wysyłają nie robią na mnie wrażenia bo sam mam takiego (albo nawet większego 😜😂)
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Chociaż nie jestem kobietą, ale też znam to z własnego doświadczenia. Jako że lubię wskoczyć w damskie ciuszki nie raz zdarza mi się otrzymywać takie wiadomości. Nic nie pomaga tłumaczenie, że jestem hetero, że nie interesują mnie faceci a fiuty, które mi wysyłają nie robią na mnie wrażenia bo sam mam takiego (albo nawet większego 😜😂)
Jak facet jest napalony to nic nie pomoże. Jestem inna sobotę z takim aparatem i jeszcze nie na żywo nie widzieliśmy ale już ma go dość. Od wtorku wysłał mi chyba 50 wiadomości w których napisał co ze mn zarobi i co mi wyliże. Około 30 zdjęć penisa no i kilka filmów
 
Mężczyzna

Luke-WettingFan

Cichy Podglądacz
Zawsze też zostaje opcja zwykłego zapytania o tzw "szaleństwa", czy też wprost o fetysze.. w końcu to już nie jest taki temat tabu jak jeszcze kilkanaście lat temu. Najlepiej podczas delektowania się jakimś "bukietem", po alkoholu ludzie są bardziej wylewni ;) ;) ;)
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Podczas zabawy kiedy kobieta jest już rozgrzana, najlepiej zacząć temat, większa szansa, że Ci się uda i zrobi coś, co może wychodzić poza jej łóżkowe schematy :)
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Podczas zabawy kiedy kobieta jest już rozgrzana, najlepiej zacząć temat, większa szansa, że Ci się uda i zrobi coś, co może wychodzić poza jej łóżkowe schematy :)
Teoretycznie prawda i parę razy się udało. Ale gdzieś mam dość rozczarowań 😅 Ja mam naprawdę spore doświadczenie jeśli chodzi o ten fetysz ale gdzieś szukam patentu jak albo poznać kogoś kto to lubi albo znaleźć złoty środek do namawiania na zabawy siusiu 😅 Zawsze pozostaje opcja, że zwiąże partnerkę (na to jest chęć prawie zawsze xD) i zaczekam wystarczająco długo 😂
 
Kobieta

Cassie

Cichy Podglądacz
Ja znowu się udzielę w wątku i może wprost się pochwale, co zdarzyło mi się robić 😏
Sikałam na kolege, na jego kutasa, na ciało, ale nie ogarnelismy ze lepiej to robić w łazience, tylko normalnie tak w pokoju ale chociaż na podłodze 😭 raz jednemu nasikalam prosto do ust, wszystko wypił. Samej zdarzyło mi się wypić swój mocz, posikac się w spodnie, w kieliszek, na łóżko, w rajtuzy, nawet w wannie z tyłkiem w gorze ale to musiało śmiesznie wyglądać 😝 i pozwoliłam tez facetowi nasikać na siebie, łącznie z buzia, do ust, na ciało ogólnie ale nie wiem czy jakbym nie była bardzo podniecona to czy bym się ponownie zgodziła. Raczej wole teraz samej coś kombinować albo ja na faceta. W ogóle nawet bardzo lubiłam, jak tylko oglądali sam akt, zdarzało mi się ochoczo pokazywać, nawet w plenerze 😏
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Ja znowu się udzielę w wątku i może wprost się pochwale, co zdarzyło mi się robić 😏
Sikałam na kolege, na jego kutasa, na ciało, ale nie ogarnelismy ze lepiej to robić w łazience, tylko normalnie tak w pokoju ale chociaż na podłodze 😭 raz jednemu nasikalam prosto do ust, wszystko wypił. Samej zdarzyło mi się wypić swój mocz, posikac się w spodnie, w kieliszek, na łóżko, w rajtuzy, nawet w wannie z tyłkiem w gorze ale to musiało śmiesznie wyglądać 😝 i pozwoliłam tez facetowi nasikać na siebie, łącznie z buzia, do ust, na ciało ogólnie ale nie wiem czy jakbym nie była bardzo podniecona to czy bym się ponownie zgodziła. Raczej wole teraz samej coś kombinować albo ja na faceta. W ogóle nawet bardzo lubiłam, jak tylko oglądali sam akt, zdarzało mi się ochoczo pokazywać, nawet w plenerze 😏
Kobieta złoto ❤️ Dosłownie 😏 W sumie większość z tego też miałem przyjemność ale brakuje mi kogoś kim mógłbym się tak bawić regularnie 🙁 Plener i prosto do ust chyba najlepsze 👍 Mega mnie kręci właśnie siku w różnych miejscach ciekawych 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry