• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak powinien wyglądać pierwszy raz? Porady dla początkujących

shizofrenik

Seks Praktykant
Hmm mam takie pytanie jak "technicznie" powinien wyglądać "pierwszy raz"?
Czy oprócz pewnosci nie zajścia w ciąże (antykoncepcja w wieku lat 18 to wazna rzecz)
trzeba coś jeszcze? Jak "to" ma wyglądać? piszcie bo mamy zamiar zacząć współżyć z moją dziewczyna a ja mam obawy jak mam "to" zrobić....


ps. Admin wywal ten temat z działu "masturbacja" po przypadkowo go tam dałem.
pps. sorry za błędy ortograficzne- dysortografia nie radość
 
I

imported_admin

Guest
usunalem dubla z masturbacji.

pierwszy raz? nie mysl o tym, samo jakos przyjdzie... co najwyzej mozesz zrobic, to urozmaicic atmosfere... np swiece czy co tam lubisz :>
 

shizofrenik

Seks Praktykant
re:

GOD wiesz świece muzyka wcześniej kolacja świetnie ale, jak to technicznie wyglada chodzi mi o przebicie błony dziewiczej czy powoli i spokojnie czy szybko i mocno? poprostu jak?
Słyszałem że powinno sie podłozyć poduszkę pod biodra partnerki... i jaka pozycja jast najmniej bolesna tzn najlepsza na pierwszy raz?
i czy później kochac sie dalej czy przestac i odczekac aż się zagoii? cvzekam na dalsze odpowiedzi...
 

ted

Biegły Uwodziciel
No coz jesli chodzi o przebicie blony dziewiczej to mysle ze to bedzie instynktowne, natomiast po tym pierwszym razie najlepiej odczekac tak tydzien czasami do dwoch zeby tam sie wszystko zagoilo ladnie i potem mozna juz spokojnie wspolzyc
 

rose

Biegły Uwodziciel
pozycja misjonarska(klasyczna) pod pośladki partnerki można włożyć poduszkę, nogi powinna przyciągnąc jak najblizej siebie wtedy błona napnie sie najbardziej i ból bedzie zminimalizowany.. poźniej trzeba odczekac 2 do 3 tygodni aby wszystko się wygoiło..
 

Gangrel

Seks Praktykant
Jesli wszystko bedzie ok, to smialo, bawcie sie dobrze. Nigdzie nie jest napisane, ze Ona musi odczuwac bol - moze nie poczuc zupelnie nic. Juz Ona Ci powie, czy chce to kontynuowac, czy nie. Zlota zasada jest jedna - musicie oboje tego chciec.
 

rose

Biegły Uwodziciel
kontynuować bo przecież samo przerwanie błony ma miejsce na samym początku, tuż po wprowadzeniu członka do pochwy.. to jest tylko chwila. potem możecie się dalej bawić oczywiści jeśli oboje będziecie chcieli pozdrawiam
 

grze

Seks Praktykant
z wlasnego doswiadczenia wiem ze oprawianie pettingu przez okres nim sie zdecyduje na wspolzycie tez pomaga wmiare bezbolesnie przebic blone.Poniewaz blonka zostaje systematycznie rozciagliwa.Przynajmiej w naszym przypadku tak bylo.
 

odmieniony

Cichy Podglądacz
Boję się...

Witajcie.
Mam taki problem. Zarówno ja jak i moja dziewczyna mamy po 18lat. Ostatnimi czasy zeszliśmy na tematy związane z "przyjemnościami"... Ogólnie jesteśmy za.. Tzn ja jak i Ona chcielibyśmy to zrobić lecz się boimy. Ja przedewszystkim boję się "konsekwencji" w postaci "nowej istoty"... Pozatym boję się czy sprostam Jej wymaganiom i potrzebom.
Poradźcie coś. Wystarczy sama "gumka"? Może zacząć od sexu oralnego? Może wogóle narazie się wstrzymać :(
Co Wy o tym sądzicie?

P.S.
Mam jeszcze taki mały problem, mianowicie po kilkugodzinnym stanie wysokiego podniecenia, bolą mnie jądra :? To normalne? Może się tak zdażyć? Jak sobie "ulżę" to po jakimś czasie ból ustępuje.
Czy ktos też miał coś podobnego?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
jeśli nie czujecie sie do tego jeszcze gotowi i boicie sie pewnych spraw zwiazanych z seksem.. to lepiej jeszcze nie zaczynać.
Spróbujcie z seksem oralnym, pettingiem.. Zaakceptujcie w pełni swoje ciała, niech twoja partnerka zaznajomi się dobrze z P.Penisem :D
I nie traktujcie tego tak strasznie poważnie, bo właśnie takie traktowanie może doprowadzic do oklapnięcia Pana Penisa w najmniej odpowiedniej chwili ;)

Pozdrawiam i życzę udanego życia seksualnego ;)
 

Kolorowy

Podrywacz
Ja P.Penis długo stoi to potem ma pretensje, że się nikt nim nie bawił i zaczyna boleć :] jądcerka też :] trzymanie spermy ejst niezdrowe ;)
 

odmieniony

Cichy Podglądacz
Macie rację! Nie ma co odrazu zaczynać od typowego stosunku. Trzeba do wszystkiego dochodzić stopniowo (poprzez inne przyjemności :D ).
 

kkk

Cichy Podglądacz
Shizofreniku.Wybierzcie takie miejsce i czas aby nikt wam nie przeszkodził, czyli żadnych rodziców i kogokolwiek za ścianą.Nie możecie być skrępowani swoją nagością, bo wstyd i nerwy gaszą podniecenie.Jeśli nie doszliscie do takiego etapu to lepiej poczekajcie i "uczcie "się swoich ciał.Jeśli przy świetle potraficie pieścić się bez wstydu to ok, ja z moim mężem zawsze kochamy się przy swietle.Seks oralny nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.Dla rozluźnienia wypijcie odrobinę alkoholu, np.wino, tak żeby zrobiło się wam ciepło w żołądku.To b.pomaga, ale nie upijcie się bo wtopa z seksem.Zacznijcie od pieszczot, calowania...itp nie wkładaj jej palców do pochwy bo to wysusza ją.Pośliń palce i drażnij delikatnie łechtaczkę.Jeśli oboje będziecie b.podnieceni, a partnerka będzie śliska załóżcie wspólnie prezerwatywę.Partnerka dodatkowo moze zabezpieczyć się globulkami dopochwowymi np.Kolpotex(ok.15zł)PatentexOval(<20zł)Trzeba je włożyć do pochwy głęboko(palcem wskazującym wepchnąć)ok 10min przed stosunkiem.Ona rozpuści się i dodatkowo nawilży pochwę.Dziewczyna niech położy się na plecach, poduszka pod tyłek, kolana przyciągnie do piersi,a Ty powoli wprowadź członka ile się da bez oporu, delikatnie poruszaj, niech błona trochę się naciągnie i w końcu musisz pchnąć mocniej.Ciężko powiedzieć jak ona to odczuje.Jeśli już wejdzie cały nie wyciągaj go za dużo ale lekko poruszj się tył/przód aż do orgazmu.Prawdopodobnie ona orgazmu nie osiągnie, to normalne przy pierwszym razie.Spytaj i niech nie wstydzi się, a ty nie czuj się że zrobiłeś coś nie tak.Tego też trzeba się nauczyć.Potem możesz ją doprowadzić do orgazmu pieczcząc jej łechtaczkę.Uwierz, ja z moim mężem kochamy się od 9lat i ndal uczymy się, a orgazm nie zawsze osiągam przy stosunku.Robimy czasem tak:mój orgazm łechtaczkowy, a potem stosunek.
 

Tomis

Cichy Podglądacz
a ja mam taki problem i mam nadzieje ze mi ktos odpowie :(
moja dziewczyna niedawno postanowila ze mna przezyc swoj 1szy raz , przy 1szym stosunku zaczela krwawic to normalne ale w czasie innych stosunkow tez dochodzi do krwawienia i nie wiem co robic... :(
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry