• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak powinien wyglądać pierwszy raz? Porady dla początkujących

fruktoza

Cichy Podglądacz
ja mam jeszcze jedno pytanie dotyczące pierwszego razu - dziewczyny, czy "po" zdarzało Wam się, że wypadał albo przesuwał się okres? Bo słyszałam, że może się tak dziać, tylko dlaczego ? :roll:
 

seeme

Cichy Podglądacz
jesli masz przeżyc swój pierwszy raz to po prostu to zrób...nie planuj niczego bo będziesz sie bardziej stresował i będzie gorzej niż sobie wyobrazasz a na co ci to? jeśli iskrzy między wami to i tak będzie git :)
 

ruth

Seks Praktykant
Myślę, że najlepiej żeby to było dosyć spontaniczne. Nie ma sensu planować, bo wydaje mi sie, że wtedy człowiek bardziej sie stresuje. Kiedy bedziesz czuł, że to teraz to zrób to i już :wink:
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Ja z moją dziewczyną doszliśmy poprostu do wniosku, że oboje jesteśmy gotowi na seks. Jak już to zostało ustalone uzbroiłem się w prezerwatywy i potem czysty spontan
 

Justyna

Podrywacz
Faceta nie boli, ale jeśli partnerka jest dziewicą, to mężczyzna może mieć trudności z rozpoczęciem penetracji - nie tylko z powodu konieczności przerwania błony dziewiczej, ale też dlatego, że pochwa jest jeszcze j nierozciągnięta. Jeśli kobieta jest zestresowana, to ma tym większe kłopoty z rozluźnieniem się. Facet natomiast nie odczuwa raczej bólu fizycznego.
 

karolin692

Cichy Podglądacz
najlepiej to się nie denerwować bo im bardziej będziesz tym wyjdzie gorzej. a najlepiej jak same sprawy się potoczą tylko pamiętaj o antykoncepcji
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry