• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak nazywacie swoją cipkę? A panowie jak nazywacie swojego penisa?

Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Fakt to chyba taka moda teraz . A dane rzeczy powinny być nazywane normalnie po imieniu - cipa to cipa i koniec …
 
Kobieta

Rhi

Nowicjusz
Dołączam do team'u "bez zdrobnień".
Mnie zawsze bawiło "picza" - domyślam się, że to od angielskiego "peach", mimo to, brzmi trywialnie. Może dlatego, że przywykłam do cipki, po prostu.
A penis to penis, ewentualnie kutas. Chociaż w różnych sytuacjach może przybierać różne określenia. Przykładowo, po obejrzeniu filmu o smokach był czerownołuskim mieczogonem ziejącym ogniem itp. 😁
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Dołączam do team'u "bez zdrobnień".
Mnie zawsze bawiło "picza" - domyślam się, że to od angielskiego "peach", mimo to, brzmi trywialnie. Może dlatego, że przywykłam do cipki, po prostu.
A penis to penis, ewentualnie kutas. Chociaż w różnych sytuacjach może przybierać różne określenia. Przykładowo, po obejrzeniu filmu o smokach był czerownołuskim mieczogonem ziejącym ogniem itp. 😁
Zdrobnic trudno, ale jakis skrót byłby po prostu wygodny;)
 
  • Like
Reactions: Rhi
Mężczyzna

Awajs88

Cichy Podglądacz
Chyba zależy od sytuacji, czasem kutas jest berłem, dragiem, wierzą, zaganiaczem, armata która zaraz strzeli, a cipa, malinka, pusią, ustami dolnymi, szarlotka, itp, itd 😁 masa tego jest, ale to nadaje się na specyficzne okazję i na tak zwany seks z humorem 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry