• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak nazywacie penisa?

Latika

Biegły Uwodziciel
Zależy od kontekstu, od rozmówcy, rozmówców.
Na co dzień publicznie w rozmowach raczej nie nazywam, nawet gdy rozmowa jest bardziej otwarta, erotyczna również unikam oczywistych, wulgarnych określeń, chociaż nie zawsze.
W (powiem w uproszczeniu, bo nie o miejsce a sytuację chodzi) sypialni zdecydowanie unikam zdrobnień;]
 
A

Anika

Guest
Oj tam, myślę że Kasia nie będzie miała nic przeciwko jeśli wypowiedzą się też kobiety :) Co do riserczu: jak pilnuje się penisów, to wypada wiedzieć jak mają na imię, co nie? ;)
 

Kasienkablonde1

Cichy Podglądacz
Nie wiedziałam że tak wiele jest określeń:D:D
Kochane moje też piszcie, myślałam, że tyko faceci będą pisać ale nie miałam na celu blokować informacji od kobietek.:D
Rumak to fajne skojarzenie...az mi się ciepło zrobilo a moj Rumak nie mieszka niestety ze mną...
Mały, to ciekawe czy o wielkość chodzi...?:D
Ciekawi mnie jakie nazwy by miały ogromne murzyńskie kutasy?;) bo prezentują się mega w Internecie...choć bała bym się gościć takiego Stwora:D
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Osobiście to nie mam żadnej określonej nazwy - chyba, że miałbym 20-25cm między nogami to nazwałbym go ,,Rocco,, :D
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry