• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak często walicie konia?

Mężczyzna

KOCHAM69WALIĆ

Cichy Podglądacz
a po kilku miesiacach fioletowe kule wielkości kola 29 cali, nasienie uderzy do lba i będzie chodzil znerwicowany, jajha
ja kiedys codzien albo i 2-3razy jako nastoltek a teraz co 2-3 dni trzeba se skórą poruszać, taka dyscyplina sportu walenie konia po którym czuje sie jak lew w puszczy, poprawia się zwinnosc niczym malpy, sila slonia do tego, wytrysk wale na siebie, jak pytania w 1z10 n a siebie biora uczestnicy i uklejony cały ale final zaliczam wielkie yo dla wazystkich walacych konia, swego czy nie, WAL CO CHCESZ
 
Mężczyzna

Metalhorsie

Seks Praktykant
Zdecydowanie za czesto. Od dluzszego czasu probuje sobie zrobic jakis dluzszy detox. Najczesciej konczy sie po 4-6 dniach, a wtedy nawet 3-4x dziennie sie trafi.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry