• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak często się masturbujecie?

SexWibracje

Nowicjusz
Chyba w wielu przypadkach jest podobnie i to zależy głównie od naszego temperamentu seksualnego,czasem zdarza się że masturbuje się kilka razy w tygodniu,a czasem że tylko 1 lub 2 jako element gry wstępnej przed stosunkiem.
 

Swaggermg

Cichy Podglądacz
Moja kobieta uważa, że to problem i tak być nie powinno, ale to jest jak hobby, świetna zabawa, masturbuję się codziennie, a jak jestem cały dzień w domu, to nawet 6/7 razy dziennie.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Hej, czasem onanizuję się 10 razy w ciągu nocy :)
Po którymś razie kutas troszkę boli, ale orgazm się potęguje :)
Gorąco polecam :)
 
M

MaciekNL

Guest
Ja często sie pieszczę, nieraz nawet 3 razy na dzień, może znajdzie się tu jakaś masturbantka co chciałaby przez skyp ze mną, zapraszam
 
M

MaciekNL

Guest
Lubie popatrzeć jak kobieta się pieści, ja macam swojego, a potem jej cipkę lizać długo i namiętnie
 

SexWibracje

Nowicjusz
10 razy w ciągu nocy to naprawdę dużo i ociera się o lekką przesadę,przecież lepszym rozwiązaniem byłoby spożytkować te siły wspólnie,prawda? :) Tym bardziej jeżeli dzielimy łóżko nie sami a z partnerem lub partnerką.
 

Home

Cichy Podglądacz
Codziennie. A jeśli opuszczę jeden dzień, to następnego robię to dwa razy... Nic w przyrodzie nie ginie :/ Ale to dobrze, bo ten drugi orgazm mam intensywniejszy choć trudniej osiągalny :)
 

DrugiODlewej

Cichy Podglądacz
Roznie u mnie bywa najczesciej kilka razy w tygodniu a sa okresy wiecznego niezaspokojenia ze dochodze do kilkunastu a czasami kilkudziesieciu razy w tygodniu.
 
K

kontosmoka

Guest
Ja robie to codziennie:)no i tak 2-3razy w tygodniu sex z zonką.Kreci mnie tez masturbacja na skype;)
 
T

tenson

Guest
Zaleznie od ilosci i nawalu pracy ale ze trzy razy na tydzien sie trafi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry