• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak często się masturbujecie?

Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
W sumie to nie mam się czym chwalić bo wolał bym by żoną mi to robiła... codziennie.
Ale jest jak jest więc robię to sam. Bywają dni gdzie nie mam ku temu okazji, zaś są dni że potrafię nawet 3 razy . Średnio wychodzi raz dziennie 🤣
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Odnoszę wrażenie, że jestem na zawodach sportowych, w wieku 16lat już chyba odkryłem, że maratony nie mają sensu, poza dolegliwościami, a liczy się jakość wrażeń, ale jeśli ktoś musi to cóż, aczkolwiek przypomina mi się zaraz jak poradzili sobie motocykliści, z problemem kompulsywnego onanistycznego przymusu kolegi, w serialu Synowie Anarchii...
 
Mężczyzna

Nomoreheroes

Cichy Podglądacz
Masturbuję się regularnie prawie 40 lat (a licząc od pierwszego razu gdy doprowadziłem się do wytrysku, ale przestraszony zaprzestałem zabaw z penisem przez 8 miesięcy równiutko 40 lat) i chciałbym odpowiedzieć nieco inaczej - jak częstotliwość zmieniała się w czasie. Oczywiście mowa o przeciętnych wartościach (w ujęciu tygodniowym, bo zdarzało się nie onanizować przez ponad miesiąc, a zdarzało się ekstremalnie do 10 razy dziennie, gdy podczas orgazmu wyciekała symboliczną ilość półprzezroczystego płynu).

W pierwszych latach (późna podstawówka) od 4 do 5 razy tygodniowo.

W szkole średniej przeciętnie codziennie.

Pod koniec szkoły średniej i podczas studiów stopniowo wzrosło do 10 razy w tygodniu.

Apogeum to kilka lat po studiach do czasów trwałego związku - przeciętnie 2 razy dziennie.

A potem stopniowy zjazd częstotliwości w dół. Obecnie przeciętnie raz na dwa dni.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry