• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile trwa wasz stosunek ?

Kobieta

dessi1979

Erotoman
budzik na godziny się nie liczy
a to nie to Saj go ma :p

- - - Zaktualizowano - - -



nie no serio ? siedzisz i pilnujesz czasu zamiast pilnować przyjemności ?
co za różnica czy seks będzie miał 10 minut bo kogoś poniosło ale za to masz mega orgazm czy godzinę bo się zebrało na mizianie i orgazm jest kumulacją ?
To nie czas mówi czy seks jest fajny czy nie
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Spaczyło mnie trochę poprzednie małżeństwo, bo nie dość, że była żona rzadko chciała, to jeszcze marudziła, żebym szybko kończył.
Miałem dokładnie tak samo. Mówiła do mnie " No dojdziesz już "
Strasznie zryli mi to psyche, i teraz jestem nastawiony na zaspokojenie własnej potrzeby. Gra wstępna w jej stronę nie istnieje, bo niby nie sprawia jej przyjemności. Wiec doszedłem do wniosku ze skoro ona mi ssie i wystawia kurkę, to bez ceregieli młócę jak rolnik zboże. Przestałem się interesować czy jest jej dobrze, 10-15 na ostro mi nie przeszkadza.
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Jak się kochałam z byłym to tak od 10 do 30 minut trwał sam akt seksualny :) + pieszczoty jakieś 20 minutek
Czytałem kilka z twoich wpisów na forum i mimo ze nie udało mi się otworzyć zdjęć jakie udostępniłaś w różnych wątkach, nie mogę sobie odpowiedzieć czemu tyle razy w twoich wypowiedziach wspominasz o swoim byłym🤔 Jedyne co mi przychodzi do głowy to, twój były zadowalał cię w każdym calu i nagle zostawił bez słowa.
P.S.
Szkoda ze twoje dodane zdjęcia mi się nie odpalają, zawsze z chęcią oglądam kobiece ciało🤫
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Zmroziło mnie...
Nie tylko ciebie zmroziło😅
Była jednak z mojej strony stanowcza reakcja.
Zaproponowałem zmianę skoro nie czuje przyjemności i popędu. Wyszedłem z propozycją żeby poszukała kobiety która będzie dla mnie jedynie dla seksualnych fantazji. Powiedziałem że ma to być kobieta dbająca o higienę, najlepiej żeby była przebadana pod względem chorób wenerycznych oraz nie miała nic przeciwko baraszkowaniu w naszym domu przy żonie.
Odpowiedź brzmiała ze chyba mnie poje..ło do reszty.
🫢
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Czytałem kilka z twoich wpisów na forum i mimo ze nie udało mi się otworzyć zdjęć jakie udostępniłaś w różnych wątkach, nie mogę sobie odpowiedzieć czemu tyle razy w twoich wypowiedziach wspominasz o swoim byłym🤔 Jedyne co mi przychodzi do głowy to, twój były zadowalał cię w każdym calu i nagle zostawił bez słowa.
Może był to jedyny facet jaki był? (idąc tropem ile osób widziało ją nago)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Jeśli liczyć grę wstępną to może być cały dzień. Jeśli chodzi o sam akt to też zależy - czy zmęczony, ile alkoholu się wypiło. Średni czas to dla mnie pół godziny, lubię się delektować ciałem żonki.
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Rojku, no dla niektorych to tylko penetracja ;) seks niejedno imię ma!

- - - Zaktualizowano - - -

Basiu, no może dla Ciebie czas jest mniej ważny, każdy jest przecież inny ;) dla mnie dobry seks, oczywiscie, jesli jestem rozgrzana, to jakies 20 min, a nie 5. Nie każdy mężczyzna tyle wytrzyma.
Skarbie chyba z grą wstępną
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry