• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile trwa wasz stosunek ?

Mężczyzna

koneserkobiecegopiekna

Cichy Podglądacz
Zawsze byłem jak błyskawica niestety.
Sam stosunek/penetracja to zwykle kilka sekund do 2 min max.
Dodając do tego sex raz na 6-7 miesięcy,można ocenić to mianem tragedi w pożyciu małżenskim.
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Kiedyś to kilka sekund (miałem PW), teraz to 20 min. Tyle mi wystarczy. Penetracja trwająca dłużej niż 1h to patologia. Partnerka jest oziębła lub ma się problemy z dojściem. Średni czas satysfakcjującej penetracji to 14 minut.
Ci co piszą o kilku godzinach to bzdury. Ciekawe jak go stawiają że ttle trwa wzwód .
Pewnie w innych wątkach piszą żz uprawiają sex kilka razy dziennie przez 7 dni w tygodniu.

Długość stosunku powinna zależeć do partnerki i w normalnych warunkach penetracja powinna trwać około 10-20m.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Myślę, że nie można liczyć samego stosunku, ja przynajmniej nie wiem nigdy nie mierzyłem a jest on przecież częścią całego doznania z wieloma penetracjami. Podczas sexu wpadam w tunel czasowy i zawsze czas biegnie szybciej niż mi się wydaje. Stosunek wraz z pieszczotami może trawć kilka godzin, trzeba oczywiście dużej kontroli i koncentracji aby się kontrolować, zmieniać pozycję i inicjować pieszczoty we właściwym czasie aby nie dojść. Z drugiej strony zdolność dwóch czy trzech orgazmów jest możliwa do osiągnięci przez mężczyznę, kwestia treningu umysłu i ciała 🙏
choć to nie jest wcale łatwe 🙃
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Kiedy staraliśmy się o dziecko to nasze stosunki były krótkie, kilka minut. Ale z czasem, sex na szybko, bez gry wstępnej, to trwało to dłużej. 10-15min jeśli żona przejęła inicjatywę i słuchała co mnie podnieca i jak to przyspieszyć. Co do godzinnego sexu, tak, jeśli 3/4 to pieszczoty i zabawy swoimi ciałami 😁
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Czy zauważyliście, aby wpływało jakoś pozytywnie lub negatywnie na erekcję? Jej siłe? Pytam, bo z czystej ciekawości. Nie chcę na razie pisać jak to u mnie wygląda? Czy jest poprawa czy raczej pogorszenie? Czy po macie mniejszą czy większą ochotę na fiku miku z panną?
 
Mężczyzna

Katmar

Cichy Podglądacz
Zen szen. A jeszcze gdy użyję jakiegoś żelu lub chusteczek przedłużających stosunek to już w ogóle super.
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Oc co? Do tej pory używałem głównie durexów performa, niby coś tam przedłużają stosunek ale jakoś tego nie zauwazyłem. Ale cena taka sama więc kupuję
 
Mężczyzna

Katmar

Cichy Podglądacz
Durex performa też czasami korzystam, ale nie są tak dobre jak te chusteczki o których wyżej wspomniałem -> orgasm control wipes :) Super się sprawdzają jako gra wstępna, jak masz otwartą pannę na takie zabawy to mega przyjemność. Wcierasz w członka i możesz jechać :) I nie jest tak że nie czujesz, czujesz tyle tylko że lepeij można kontrolować.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Hmm przeczytałem kilka postów i w sumie nikt nie ma tak jak ja. Początek wiadomo pieszczotki czasami nawet do 20min. :p Potem pierwsze zbliżenie i czasami jest naprawdę krótkie, ale po każdym kolejnym wytrysku wydłuża mi się czas do następnego także zdarzało mi się czasami ponad godzinę i więcej bez przerwy. ^^
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry