• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile mieliście lat gdy przeżyliście swój pierwszy raz?

Mężczyzna

Seb1982

Cichy Podglądacz
Tzn. czyli to był jakiś Czeski Burdel?
I tak z ciekawości: nie było problemu z tym, że byłeś wtedy niepełnoletni?
Był to Polski burdel przywiózł nas tam taksiaż który wszedł do środka razem z nami coś za to dostał nikt niczego nie sprawdzał było grubo po 22 i chyba dlatego mieli to gdzieś
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Był to Polski burdel przywiózł nas tam taksiaż który wszedł do środka razem z nami coś za to dostał nikt niczego nie sprawdzał było grubo po 22 i chyba dlatego mieli to gdzieś
A ok.
Ja też po raz pierwszy poszedłem ma dziwki jak miałem 17 lat (aczkolwiek już po pierwszym razie). Z pierwszej agencji mnie wyrzucili bo nie miałem dowodu osobistego, ale w drugiej (mieszkaniówka w starej kamienicy) panie były bardzo wyluzowane i interesowały się tylko tym, czy mam kasę. Moją pierwszą płatną kochanką była sympatyczna brunetka w wieku około czterdziestu lat.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Początek 17 roku życia.
Była ode mnie starsza o 3 lata zakochani byliśmy oczywiście
Dość długo się szczuliśmy
Najpierw dużo całowania dotykania
Potem lizanie Sutków pamiętam, że miała nawet orgazm poprzez sutki tak byliśmy naładowani a mnie bolały Jaja oczywiście w domu dawałem upust.
W końcu doszło do skutku ale to był słaby pierwszy raz mało się znaliśmy mało znaliśmy swoje Ciało .
Z upływem czasu było wszystko i było zajebiście.
To był dobry czas dobra szkoła Sexu erotyki ..miałem się na kim z kim i na kim uczyć..
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry