• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile facetów ma PW

Danio100

Cichy Podglądacz
Do kobiet. Czy często zdarzają wam się faceci szybkostrzelni? Czytając posty wychodzi że u 90% penetracja trwa 30 w gorę. Z badań wychodzi że w Polsce 38% ma PW.
Jak jest naprawdę ?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Moim zdaniem sex trwa tyle ile trzeba @AgaAgnieszka dobrze zauważyłaś że to nie tylko penetracja i jak dla mnie całą reszta to 90% przyjemności . Nie sztuką wygrzmocic kobietę i opróżnić worek sztuka w tym żeby przyjemność była długa i namiętna i co ważne ruznorodna nudą w łóżku zabija .
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Nie o to chodziło w pytaniu. Po przeczytaniu kilku postów wyciągam wniosek ze 90% mężczyzn w czasie sexu, penetruje partnerkę od 30 minut do 2 godzin. Wydaje mi się że to jest wierutne kłamstwo. Dlatego chciałem to zeryfikowac u drugiej strony . Czy to jest prawda. Wszystkie badania temu przeczą .
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Dla tego czytanie i zastanawianie się nad taki tematami jak kto ile może to bzdura . Nigdy jeszcze nie sprawdzałem czasu choć czasem wydawało się że trwa to bardzo długo to potem okazywało się że minęło 15 min . W moim przypadku w trakcie czas ulega załamaniu i to w dwie strony czasem wydaje się że trwa to długo a nie i na odwrót . A z resztą co za różnica ile ważne aby dobrze
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Chodzi o to że czasami panowie uprawiają penetrację 15 minut, ależ powodu takich postów o długiej penetracji popadają w kompleksy i próbują się leczyć, a nie mają z czego. To było meritum sprawy.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Nie o to chodziło w pytaniu. Po przeczytaniu kilku postów wyciągam wniosek ze 90% mężczyzn w czasie sexu, penetruje partnerkę od 30 minut do 2 godzin. Wydaje mi się że to jest wierutne kłamstwo. Dlatego chciałem to zeryfikowac u drugiej strony . Czy to jest prawda. Wszystkie badania temu przeczą .
bierz pod uwagę co oznacza u nich seks jako taki, bo był już tu taki co uprawiał go 48h - co oczywiście daje do myślenia
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
grzecznie podłączają kroplówkę z elektrolitami, i innymi witaminkami, i patrzą z podziwem jak chrapie wykończony, a panie pielęgniarki zapisują się na listę chętnych ;)
Da się długo, ale bez jakiejś przerwy no nie to nie. Same picie jest ważne a co z przekąszsniem czegoś po drodze. :p

Co do tematu drogie mężczyny. :D Dojście po 30sskundach jest jak najbardziej naturalne. W dziczy jakbyśmy uprawiali seks kilka godzin to byśmy zdechli na wiele sposobów. Dlatego ja się nke stresuję, a po prostu każdy następny przelew wydłuża czas aktywności. Chyba, że Wy macie tak, że jeden raz i koniec to wtedy nic nie poradzę bo się nie znam.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Po przeczytaniu kilku postów wyciągam wniosek ze 90% mężczyzn w czasie sexu, penetruje partnerkę od 30 minut do 2 godzin. Wydaje mi się że to jest wierutne kłamstwo.
Oczywiście, że forum nie jest żadnym wyznacznikiem. Po pierwsze znajdzie się tu więcej osób z wysokim libido, po drugie nikt się nie chce "chwalić" kilkoma minutami.
Większość facetów to krótkodystansowcy. Jakiś czas temu miałem kochankę, która miała za sobą wielu partnerów i byłem jej pierwszym, który był w stanie ją w pełni zaspokoić. Jak to ujęła - wreszcie poczuła się porządnie wyruchana 🤪

Choć szybko też się zdarzało, mój najkrótszy rekord to włożenie i koniec 😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry